V novém dílu Specialistů půjde o krk: Poradí si Zuzana se statným motorkářem?

Publikováno 12.09.2019


Fanoušci kriminálního seriálu Specialisté se mohou příští pondělí těšit na nový díl, tentokrát pořádně nabitý akcí. Na své si přijdou zejména obdivovatelé Zuzany Kajnarové, která se předvede tak, jak ji ještě neznáme. Mnohé jistě překvapí, že se Zuzka umí prát jako tvrdý chlap!

Vyšetřování vraždy zavede naše kriminalisty do motorkářského klubu. A jelikož si tito drsňáci mezi sebe jen tak někoho nepustí, na Zuzanu padne odpovědnost se do party motorkářů infiltrovat. Z nenápadné vyšetřovatelky se vyklube drsná žena – kožené oblečení, tetování, výrazné líčení a sexy blonďatá rozpuštěná hříva. V klubu ale nejde všechno podle představ a Zuzana bude muset rázem oprášit svoje umění z policejního tréninku! Jakpak si poradí s chlapem dvakrát větším, než je ona sama?

Nelehkého úkolu se ale Zuzana vůbec nezalekla: „Na natáčení akčních scén se vždycky těším. Baví mě hlavně rvačky.“ I když v jejím vyjádření byl slyšet náznak obavy. „Doufám, že bude potyčka působit důvěryhodně. Nikdy jsem se žádnému bojovému sportu nevěnovala…“ přiznala skromně sympatická blondýna.

Její obavy ale zcela rozehnal Luděk Jelen, který v týmu působí jakou šéf kaskadérů. S výkonem Zuzany byl maximálně spokojený: „Je na bojové scény moc šikovná. Už dvakrát odmítla dubla a výsledek byl vždycky skvělý.“ Jelen pak dodal, že se Zuzana dokáže do své úlohy plně vložit a na place se z ní stává pořádná dračice.

Jak dopadne drsná barová rvačka, zjistíte už příští pondělí 16. 9. ve 20:20 na Nově v premiérovém díle Specialistů. A nezapomeňte si pustit také předchozí díl.