Hvězda Okresního přeboru Ladislav Hampl ve Specialistech jako masový vrah!

Aktualizováno 06.07.2019

Specialisté - 83. díl - Oko za oko - eye
Zdroj: TV Nova

Hotová spoušť zůstane po řádění chladnokrevného vraha, kterého si v pondělním dílu seriálu Specialisté zahrál Ladislav Hampl. Spousta mrtvých a hned několik zlomených srdcí, možná i těch diváckých… O život půjde dokonce i samotným Specialistům! Ustojí to?

Jinak sympatický herec, který je známý například ze seriálu Okresní přebor, si v této epizodě zahrál vyloženého padoucha. Doslova lidskou hyenu! Člověka bez emocí… Herci se obvykle do tak silně negativních rolí nehrnou, protože mají obavy, že si je s nimi budou diváci spojovat. Jak tomu bylo v případě Ládi?

 

„Není to poprvé, co hraji takhle zápornou postavu. Možná proto jsem se nepříjemných reakcí diváků nijak zvlášť neobával. Už mám ozkoušeno, že mě s mými rolemi v soukromí nespojují,“ říká. „Hrát tyhle vybočence mě baví mnohem víc než postavy s kladným charakterem,“ přiznává dále Ladislav Hampl.

 

Specialisté řeší vraždu recidivisty Otty Růžka, který se předtím podílel na krádeži diamantů v muzeu. Podezřelým je jeho komplic, zvaný Marvin, po kterém ale jako by se zem slehla. Specialisté vyslechnou jeho sestru Sabinu Mrázkovou, která jim přizná, že bratr má být dárcem kostní dřeně pro jejího vážně nemocného syna Denise. Uprosí je, aby ho zadrželi až po transplantaci. Marvin však léčku odhalí a snaží se z nemocnice utéct. Specialisté ho zadrží. Výměnou za snížení trestu souhlasí s odběrem kostní dřeně následující den. Situace se však zkomplikuje...

 

Premiérový díl seriálu Specialisté epizodu s názvem Oko za oko můžete sledovat už v pondělí 10. 6. ve 20:20 na Nově.


Z toho mrazí! Kapitánku Májovou v noci přepadl záhadný muž v kukle!