Specialisté - 66. díl - Očima experta
aktualizováno 11.02.

OČIMA EXPERTA: Policejní expert promluvil o justičních omylech

Vražda drogového dealera nejdříve vypadá na zakázku, ale její provedení je stejné, jako u vraždy před pěti lety. Vedoucího protidrogového oddělení pražské policie a dřívějšího vyšetřovatele vražd Jaromíra Badina jsme se zeptali, co si myslí o postupu seriálových vyšetřovatelů u tak komplikovaného případu.

Specialisté - 61. díl - Očima experta
aktualizováno 07.01.

OČIMA EXPERTA: Vražda z milosti není v ČR přípustná. Vraha čeká hodně krutý trest

Specialisté přijíždějí do pražské nemocnice dopadnout sériového vraha pacientů. Bývalého vyšetřovatele vražd Jaromíra Badina, nyní vedoucího protidrogového oddělení pražské policie, jsme se zeptali, co si myslí o postupu seriálových vyšetřovatelů u tak komplikovaného případu.

Specialisté - 57. díl - Klient - Očima experta
12.11.

OČIMA EXPERTA: Odhodit zbraň teď, nebo s pomocí policisty? Příjezd kriminálky vám může pěkně zavařit

Mladá prostitutka Klára Vacková se přizná k vraždě jejího přítele a pasáka Babáka. Specialisté však jeho mrtvolu na místě činu nenajdou. Jejich vyšetřovací postupy opět zhodnotil vedoucí protidrogového oddělení pražské policie Jaromír Badin. Uspěli by Specialisté v reálném světě?

Specialisté - 55. díl - Na válečné stezce - Očima experta
29.10.

OČIMA EXPERTA: Když ne já, tak ani ty! Policejní expert promluvil o rivalitě, která nezná mezí

Válečný veterán Babický se odmítl smířit s rozpadem manželství. Granátovým útokem se pokusil zavraždit exmanželku a získat tak zpět svou dceru. Pro Specialisty tak začal boj s časem – museli nebezpečného vojáka zastavit! Jejich vyšetřovací postupy opět zhodnotil vedoucí protidrogového oddělení pražské policie a bývalý vyšetřovatel vražd Jaromír Badin. Projdou Specialisté na výbornou?

Specialisté - 46. díl - Očima experta
aktualizováno 28.08.

OČIMA EXPERTA: Domovní prohlídka musí být vždy s nezúčastněnou osobou. Tou se můžete stát i vy

Policistka Táňa Šubrtová leží po brutálním přepadení ochrnutá na celé tělo v nemocnici. Mezi podezřelými je i její bývalý přítel, který se s rozchodem nedokázal smířit, nebo její parťák z místního oddělení, policista Macek. Pátrání navíc zkomplikuje řádění neznámého sexuálního devianta, který ve čtvrti již znásilnil několik žen…

Specialisté - 45. díl - Očima experta
28.05.

OČIMA EXPERTA: Policista, který kryje trestný čin? To se může pěkně vymstít!

Při tréninku fotbalového klubu Hvězda zemře mladý hráč Michal Beránek. Specialisté se opět vydají vrahovi po stopě, protože se nejednalo o obyčejnou nehodu... Zeptali jsme se Jaromíra Badina, vedoucího protidrogového oddělení pražské policie, jak by zhodnotil jejich vyšetřovací postupy. Měli by šanci v reálném světě?

Specialisté - očima experta
02.04.

OČIMA EXPERTA: Vražda jako výsledek tyranie. Tenká hranice, kdy se z oběti stane vrah

Specialisté jsou zavoláni k vraždě despotického chirurga Kubíčka. Jejich vyšetřovací postupy opět zhodnotil vedoucí protidrogového oddělení pražské policie Jaromír Badin. Projdou Specialisté na výbornou?