Specialisté - 71. díl - Očima experta
aktualizováno 18.03.

OČIMA EXPERTA: Přiznání k vraždě nestačí. Tím práce pro vyšetřovatele teprve začíná!

Při veterinární kontrole na jatkách jsou ve vepřových žaludcích nalezeny lidské ostatky. Vedoucího protidrogového oddělení pražské policie a dřívějšího vyšetřovatele vražd Jaromíra Badina jsme se zeptali, co si myslí o postupu seriálových vyšetřovatelů u tak komplikovaného případu.

Specialisté - 70. díl - Očima experta
18.03.

OČIMA EXPERTA: Policejní expert varuje. Ve svém oboru jsme dobří!

Věra Sedlářová dostane otrávený dopis v reklamní zásilce s parfémem. Vedoucího protidrogového oddělení pražské policie a dřívějšího vyšetřovatele vražd Jaromíra Badina jsme se zeptali, co si myslí o postupu seriálových vyšetřovatelů u tak komplikovaného případu.

Specialisté - 69. díl - Očima experta
aktualizováno 18.03.

OČIMA EXPERTA: Spolupráce obviněného s policií se mnohdy vyplatí!

Policejní hlídka zastřelí v nutné sebeobraně bývalého trestance. Specialisté později zjišťují, že mohlo jít o vraždu. Vedoucího protidrogového oddělení pražské policie a dřívějšího vyšetřovatele vražd Jaromíra Badina jsme se zeptali, co si myslí o postupu seriálových vyšetřovatelů u tak komplikovaného případu.

Specialisté - 68. díl - Očima experta
aktualizováno 26.02.

OČIMA EXPERTA: Lékařské tajemství není neprůstřelné! Podezřelý by si mohl pěkně zavařit

V lese je nalezena mrtvola mladé ženy. Při vyšetřování vyjde najevo zvláštní okolnost, její syn zemřel před dvěma měsíci. Vedoucího protidrogového oddělení pražské policie a dřívějšího vyšetřovatele vražd Jaromíra Badina jsme se zeptali, co si myslí o postupu seriálových vyšetřovatelů u tak komplikovaného případu.

Specialisté - 67. díl - Den zúčtování - Očima experta
aktualizováno 20.02.

OČIMA EXPERTA: Jít dnes vykrást banku, to je jistý lístek do kriminálu! říká policejní expert

Ozbrojený lupič přepadne banku a zajme rukojmí, mezi kterými je i Zuzanin bratr Tobiáš. Vedoucího protidrogového oddělení pražské policie a dřívějšího vyšetřovatele vražd Jaromíra Badina jsme se zeptali, co si myslí o postupu seriálových vyšetřovatelů u tak komplikovaného případu.

Specialisté - 66. díl - Očima experta
aktualizováno 11.02.

OČIMA EXPERTA: Policejní expert promluvil o justičních omylech

Vražda drogového dealera nejdříve vypadá na zakázku, ale její provedení je stejné, jako u vraždy před pěti lety. Vedoucího protidrogového oddělení pražské policie a dřívějšího vyšetřovatele vražd Jaromíra Badina jsme se zeptali, co si myslí o postupu seriálových vyšetřovatelů u tak komplikovaného případu.

Specialisté - 65. díl - Očima experta
05.02.

OČIMA EXPERTA: Nebezpečí odhalení pašeráků je opravdu vysoké! Varuje policejní expert

Během vyšetřování záhadného úmrtí pašeráka drog je unesena koronerka Malinková. Vedoucího protidrogového oddělení pražské policie a dřívějšího vyšetřovatele vražd Jaromíra Badina jsme se zeptali, co si myslí o postupu seriálových vyšetřovatelů u tak komplikovaného případu.

Specialisté - 63. díl - Očima experta
21.01.

OČIMA EXPERTA: Dlouhodobá ochrana svědků je v režii profesionálů. Zde by Specialisté neuspěli

Lékař Grulich náhle zemře na pracovišti. Specialisté si nejsou jisti, zda šlo o vraždu, či náhodu. Vedoucího protidrogového oddělení pražské policie a dřívějšího vyšetřovatele vražd Jaromíra Badina jsme se zeptali, co si myslí o postupu seriálových vyšetřovatelů u tak komplikovaného případu.

Specialisté - 62. díl - Očima experta
aktualizováno 15.01.

OČIMA EXPERTA: Zbývá mu pár dní života a chce se pomstít svému vrahovi. Co na to soud?

Oběť nahlásila svoji vraždu Specialistům. Ti se s její pomocí pokouší najít vraha. Vedoucího protidrogového oddělení pražské policie a dřívějšího vyšetřovatele vražd Jaromíra Badina jsme se zeptali, co si myslí o postupu seriálových vyšetřovatelů u tak komplikovaného případu.

Specialisté - 61. díl - Očima experta
aktualizováno 07.01.

OČIMA EXPERTA: Vražda z milosti není v ČR přípustná. Vraha čeká hodně krutý trest

Specialisté přijíždějí do pražské nemocnice dopadnout sériového vraha pacientů. Bývalého vyšetřovatele vražd Jaromíra Badina, nyní vedoucího protidrogového oddělení pražské policie, jsme se zeptali, co si myslí o postupu seriálových vyšetřovatelů u tak komplikovaného případu.

Specialisté - 60. díl - Duel - eye
03.12.

OČIMA EXPERTA: Zločinci mnohdy ani svým obhájcům neříkají pravdu! Ti se pak u soudu nestačí divit

Specialisté přijíždějí k brutální vraždě staršího muže, který byl zabit na noční procházce se psem. Vedoucího protidrogového oddělení pražské policie a dřívějšího vyšetřovatele vražd Jaromíra Badina jsme se zeptali, co si myslí o postupu seriálových vyšetřovatelů. Uspěli by v reálném světě?

Specialisté - 59. díl - Očima experta
aktualizováno 26.11.

OČIMA EXPERTA: Koroneři a soudní lékaři jsou zkušení profesionálové. Z mrtvého těla zjistí až překvapivé skutečnosti

V noci přijede podnikatel domu a v posteli najde polonahou manželku, kterou někdo svázal a udusil. Vedoucího protidrogového oddělení pražské policie a dřívějšího vyšetřovatele vražd Jaromíra Badina jsme se zeptali, co si myslí o postupu seriálových vyšetřovatelů. Uspěli by v reálném světě?