Specialisté - natáčení na pitevně
06.02.

Scéna ze skutečné pitevny herce děsila. Zápach mrtvol byl nicotný v porovnání s tím, co se muselo udělat

Natáčet na místech, kde lidem hrůzou trne krev v žilách, je sama o sobě nepříjemná. O to horší je, když musí navíc podstoupit to, co se žádalo po herečce ze Specialistů. Není divu, že si hlavní aktérka vyžádala záskok.

Jakub Štáfek opět v centru dění! Co ztropil tentokrát?
31.10.

ZKAŽENÁ KLAPKA: Pravá tvář Jakuba Štáfka odhalena ve videu! Ale on za to ve skutečnosti nemůže

Každý záběr se nedá natočit na první dobrou. Své o tom vědí i tvůrci seriálu Specialisté. Ovšem mistrem v oboru zkažených záběrů je jednoznačně Jakub Štáfek. Co si dovolil k Zuzaně Kajnarové a jak jeho problémy vysvětlí Jan Zadražil, to můžete shlédnout ve videu!

Jakub Štáfek se zbraní
26.10.

VIDEO: Jakub Štáfek nezvládal tanec s mužem tělo na tělo! Proč se orosil?

Jakub Štáfek měl tančit s jiným mužem tělo na tělo, činilo mu to však nepředstavitelné problémy. Poté mu muž položil otázku, po které bylo jasné, že je to vážné! Z čeho se Jakub orosil?

Specialisté - Jakub Štáfek opět v centru pozornnosti!
aktualizováno 22.10.

ZKAŽENÁ KLAPKA ze Specialistů: Tak tohle (ne)vyšlo, Jakub Štáfek pořádně nafackoval členovi štábu!

Specialista Jakub Štáfek nedokázal při natáčení udržet kamennou tvář. Bohužel pro něj, s takovým výrazem se měl v pondělním díle Specialistů prezentovat. Jenomže měl co dělat, aby se u dramatických scén nechechtal! Až z toho dal pohlavek svému kolegovi. Proč? Klikněte na video, to musíte vidět!

Specialisté - eye a loga - 6
aktualizováno 20.10.

ČTYŘI ZE SPECIALISTŮ A PES: Nejvtipnější záběry se čtyřnohým vyšetřovatelem. Jakub Štáfek si ho spletl s opicí!

Natáčení se zvířaty není nikdy lehká záležitost. Na rozdíl od lidí jim nikdy nedokážete přesně vysvětlit, co po nich chcete, nebo spíše dokážete, ale oni neposlechnou. Podívejte se na nejvtipnější momenty s čtyřnohou fenkou, která se účastnila natáčení premiérového dílu Specialistů. Smát se budou zaručeně všichni!

Specialisté - eye a loga - 7
aktualizováno 20.10.

ZKAŽENÁ KLAPKA: Co se Lindě Rybové nepovedlo? Jednou větou odrovnala sebe i Jana Zadražila!

Ač je atmosféra seriálu Specialisté velice ponurá, herci si během natáčení mnohdy užijí spoustu legrace. Obzvláště když někdo z nich zapomene text... Proč jim nešla natočit scéna z pondělního dílu?

Specialista Jakub Štáfek
aktualizováno 20.10.

JAKUB ŠTÁFEK V KONCÍCH: Během natáčení nedokázal udržet vážnou tvář! Kdo mu pokazil záběr?

Jakub Štáfek, známý vtipálek a komediant, je proslulý tím, že jeho kousky baví celý natáčecí štáb. Co se ale stane, když se role prohodí a spikne se proti němu celý filmový ansámbl?

Specialisté - Zuzana Kajnarová
aktualizováno 20.10.

CO V TV NEUVIDÍTE: Zuzana Kajnarová vás provede zákulisím Specialistů. Ukázala i hromadné převlékání!

Jak to vypadá, když se natáčí seriál Specialisté? Představitelka krásné Zuzany Májové se rozhodla divákům ukázat, co všechno lze zažít během jedné krátké cesty z natáčení místa činu do zázemí pro herce.

Jakub Štáfek - Specialisté
aktualizováno 20.10.

Specialista Jakub Štáfek totálně propadl své seriálové postavě: Podívejte se, co provedl na natáčení!

Existuje mnoho filmových seriálových a filmových herců, kteří svoji roli totálně propadnou a žijí více svojí postavou než skutečným životem. Stejný osud potkal pravděpodobně Jakuba Štáfka alias specialistu Lukáše Panenku. A jeho posedlost může být občas dobrá, ale občas na obtíž!

Specialisté - 6
aktualizováno 29.08.

ZE ZÁKULISÍ: Jak se Jakub Štáfek připravoval na Specialisty? Podivný návod prozradil ve videu!

Již v pondělí 21. srpna pokračují Specialisté novými díly. Představitelé hlavních rolí Jakub Štáfek a Zuzana Kajnarová prozradili, jak se na natáčení přes prázdniny připravovali. Neuvěříte, jaký šílený rituál mladý herec praktikuje.