Specialisté - 67. díl - Volejte Novu
aktualizováno 18.02.

Ze zákulisí Specialistů: Herec Jiří Ployhar zapomněl odevzdat rekvizitu a pořádně vyděsil Pražáky!

Tým Specialistů je přivolán k ozbrojenému přepadení banky, kde pachatel zajal rukojmí a požaduje výkupné. Mezi zajatými je bohužel i Zuzanin mladší bratr Tobiáš...

SPECIAL65
02.02.

ZE ZÁKULISÍ: Roli ve Specialistech si Jakub Štáfek užívá. Natáčelo se i na jeho oblíbeném místě

Napínavý díl Specialistů, který začíná v letištní hale zkolabováním jednoho z cestujících, se natáčel na oblíbeném místě jednoho z herců, a to Jakuba Štáfka. Co k natáčení prozradil?

Specialisté - klapka
27.01.

ZKAŽENÉ KLAPKY ze seriálu Specialisté: Scéna v gay klubu nešla natočit s vážnou tváří!

Nikdo není dokonalý a ani při natáčení seriálu Specialisté nevyjdou všechny scény hned napoprvé. Pak je ovšem na place veselo a občas je i těžké se zase dostat zpátky do role. Podívejte se na ty nejlepší zkažené klapky a zasmějte se spolu se Specialisty!

Specialisté - 63. díl - Volejte Novu
19.01.

Málem nestihl natáčení Specialistů. Jan Maxián kvůli zácpě přiletěl na plac letadlem!

Specialisté už se natáčeli na mnoha různých místech. Tentokrát se filmaři podívali na bývalé vojenské letiště v Milovicích, kde natáčeli s hercem Janem Maxiánem, kterému humor rozhodně nechyběl. S jakým posláním se na natáčení vydal?

Specialisté - 62. díl - Volejte
aktualizováno 13.01.

Oběť nahlásila svoji vraždu Specialistům. Musela se však podívat vrahovi do očí...

Specialisté tentokrát čelí opravdu neobvyklému případu, kdy oběti zbývá jen několik dní života. Mezitím, co oběť chce napravit své životní chyby, Specialisté jsou vrahovi na stopě.

Kaskadérská scéna ve Specialistech
24.11.

Lamač dívčích srdcí zatoužil po neobvyklém a překvapení ze Sněženek a Machrů v příštím díle

V pondělním díle Specialistů s názvem Obracečka not mohli televizní diváci vidět pěknou kaskadérskou scénu. V seriálu totiž Adama Mišíka srazilo auto a on na místě zemřel. Další díl s názvem Žádostivost ukáže vraždu ženy, která měla ráda divoký sex a drogy. Podezřelých je hned několik – třeba i postava, kterou hraje Eva Jeníčková. Podívejte se na video a nalaďte se na další díl!

Specialisté - 58. díl
18.11.

VIDEO: Adama Mišíka srazí auto! Specialistům se na tom ale něco nezdá...

V pondělním díle se diváci seriálu Specialisté mohou těšit na další zapeklitý případ, který bude muset tým vyšetřovatelů rozluštit. Samozřejmě nebudou chybět ani dechberoucí akční scény!

Specialisté - Volejte Novu - reportáž
aktualizováno 28.10.

Únosy, zbraně, výbuchy: Jan Zadražil prozradil, co by si ještě v roli Specialisty rád zkusil

Pondělní díl Specialistů bude trochu výjimečný. Tým vyšetřovatelů bude pátrat po válečném veteránovi, který unesl svoji dceru. Představitel Jaroslava Čermáka prozradil, jaký případ by rád natočil. Tak se podívejte na video!

Volejte Novu - Ha Thanh ve Specialistech
07.10.

KRÁSKA V NESNÁZÍCH: Tien z Ordinace unese vietnamská mafie!

Specialisté budou v epizodě s názvem Tajnosti a lži vyšetřovat vraždu řidiče kamionu a při pátrání se dostanou až k mafii z Vietnamu. Ani v této epizodě nechyběli herečky z oblíbených nováckých seriálů!

Proměna Zuzany Kajnarové ve Specialistech
08.09.

VIDEO: To je ale kočka! Zuzana Kajnarová se ve Specialistech proměnila v dámu

Zuzana Kajnarová si vyzkoušela i trochu jiný kostým, než jsou pohodlné kalhoty a triko, ve kterých ji diváci mohou vídat jako Zuzanu Májovou v seriálu Specialisté. Herečka je v dalším díle oblíbeného seriálu neuvěřitelně sexy!

Specialisté - vizuál
01.09.

David Prachař je ze Specialistů nadšený! Prozradil, co mu dělá největší radost

Nejenom samotné natáčení, ale také poznávání různých zajímavých míst, na která se člověk jen tak nepodívá. Právě to si pochvaluje herec David Prachař.

Specialisté a Dáma a Král jsou zpět
aktualizováno 25.08.

Specialisté a Dáma a Král zpět na obrazovkách: Na co se v nových dílech můžete těšit? VIDEO

Na podzim se na obrazovky TV Nova vrací oblíbené kriminálky Specialisté a Dáma a Král. V další sezóně přichází opět mnoho nevyřešených případů. Na co se v nových dílech můžete těšit?