Vydařený Silvestr podle Jakuba Štáfka. Kde a s kým ho oslaví?
28.12.

Zvláštní choutky Jakuba Štáfka: Jeho ideální silvestrovská oslava bude hodně divoká!

Jakub Štáfek většinu svého času obětuje natáčení seriálu Specialisté, kde hraje kapitána Lukáše Panenku, a fotbalu, který tolik miluje. Není proto divu, že svátky si chce užít po svém. Kde a s kým oslaví poslední den roku?

Kaskadérská scéna ve Specialistech
24.11.

Lamač dívčích srdcí zatoužil po neobvyklém a překvapení ze Sněženek a Machrů v příštím díle

V pondělním díle Specialistů s názvem Obracečka not mohli televizní diváci vidět pěknou kaskadérskou scénu. V seriálu totiž Adama Mišíka srazilo auto a on na místě zemřel. Další díl s názvem Žádostivost ukáže vraždu ženy, která měla ráda divoký sex a drogy. Podezřelých je hned několik – třeba i postava, kterou hraje Eva Jeníčková. Podívejte se na video a nalaďte se na další díl!

Kaskadérská scéna ve Specialistech
aktualizováno 20.11.

VIDEO: Žíněnky, umělá krev a tvrdý náraz! Podívejte se, jak se natáčela vražda Adama Mišíka

V pondělním díle seriálu Specialisté s názvem Obracečka not mohli diváci vidět Adama Mišíka v roli grázla, kterého srazilo auto. Jak se scéna natáčela?

Specialisté - 58. díl
18.11.

VIDEO: Adama Mišíka srazí auto! Specialistům se na tom ale něco nezdá...

V pondělním díle se diváci seriálu Specialisté mohou těšit na další zapeklitý případ, který bude muset tým vyšetřovatelů rozluštit. Samozřejmě nebudou chybět ani dechberoucí akční scény!

Specialisté - Volejte Novu - reportáž
aktualizováno 28.10.

Únosy, zbraně, výbuchy: Jan Zadražil prozradil, co by si ještě v roli Specialisty rád zkusil

Pondělní díl Specialistů bude trochu výjimečný. Tým vyšetřovatelů bude pátrat po válečném veteránovi, který unesl svoji dceru. Představitel Jaroslava Čermáka prozradil, jaký případ by rád natočil. Tak se podívejte na video!

Volejte Novu - Ha Thanh ve Specialistech
07.10.

KRÁSKA V NESNÁZÍCH: Tien z Ordinace unese vietnamská mafie!

Specialisté budou v epizodě s názvem Tajnosti a lži vyšetřovat vraždu řidiče kamionu a při pátrání se dostanou až k mafii z Vietnamu. Ani v této epizodě nechyběli herečky z oblíbených nováckých seriálů!

Proměna Zuzany Kajnarové ve Specialistech
08.09.

VIDEO: To je ale kočka! Zuzana Kajnarová se ve Specialistech proměnila v dámu

Zuzana Kajnarová si vyzkoušela i trochu jiný kostým, než jsou pohodlné kalhoty a triko, ve kterých ji diváci mohou vídat jako Zuzanu Májovou v seriálu Specialisté. Herečka je v dalším díle oblíbeného seriálu neuvěřitelně sexy!

Specialisté a Dáma a Král jsou zpět
aktualizováno 25.08.

Specialisté a Dáma a Král zpět na obrazovkách: Na co se v nových dílech můžete těšit? VIDEO

Na podzim se na obrazovky TV Nova vrací oblíbené kriminálky Specialisté a Dáma a Král. V další sezóně přichází opět mnoho nevyřešených případů. Na co se v nových dílech můžete těšit?

Specialisté - natáčení výbuchu
aktualizováno 06.05.

PROZRAZENO: Jak se natáčel výbuch ve Specialistech? Z toho se zapotíte!

Kriminální seriál Specialisté má spoustu nebezpečných scén, při kterých je potřeba největší opatrnosti. Jak se natáčel výbuch na letišti v Karlových Varech? Podívejte se na video.

Kajnarová a Křenková ve Specialistech
aktualizováno 15.04.

VIDEO: Specialistky Eliška Křenková vs. Zuzana Kajnarová. Které z nich to sluší víc?

V seriálu Specialisté se na nějakou dobu zaměnily dvě hlavní postavy. Eliška Křenková zaskočila za Zuzanu Kajnarovou. Každá je úplně jiná, ale v seriálu vykonávají stejnou profesi. Podívejte se na reportáž, kde uvidíte srovnání těchto dvou dam!

Specialisté - natáčení autonehody
03.03.

VIDEO: Jak se umírá před kamerou? Šárka Vaculíková popsala pocity při natáčení smrti v seriálu!

Natáčení srážky chodce s autem z dílu Specialistů s názvem Vražda na objednávku dalo celému štábu pořádně zabrat. Jak se natáčela klíčová scéna autonehody, při které jedna z postav utrpěla vážná zranění?

Specialisté - reportáž o hadech
25.02.

BOJÍTE SE RÁDI? Podívejte se, jak to vypadá na natáčení se smrtelně jedovatým zvířetem

Zvířata má rád každý. Jak je to ale s jejich přítomností na natáčení a jak to vypadá, když se na place objeví smrtelně jedovatý had? O tom ví své i hlavní protagonisté seriálu Specialisté!