MAJOR JOSEF STROUHAL

Publikováno 21.10.2019

MAJOR JOSEF STROUHAL
Zdroj: TV Nova

Major Strouhal je sebevědomý, má vysoké IQ a brilantní analytické myšlení. Na první dojem občas působí i trochu neomaleně, ale není to jeho záměr. Spoléhá se především sám na sebe, a tak působí jako SOLITÉR. Je zvyklý jednat přímo, rychle a jít rovnou k jádru věci. Všechno chce dotáhnout do konce. Když se zakousne do případu, je velmi urputný až „zabejčilý“! Nese všechny znaky perfekcionisty. Nemluví moc, a když už, tak projevuje smysl pro suchý humor.

Klidnou hlavu zachovává i v těch nejvypjatějších situacích. Jestli něco nesnese, tak je to násilí páchané na dětech. V těchto případech nad sebou kontrolu ztrácí. Možná i proto, že sám děti nemá. Je to jeho citlivé místo. S manželkou neměli v tomto ohledu štěstí, což nakonec vedlo až k rozpadu jejich manželství.

 

Vztah k ženám bere racionálně. O dalším sňatku už neuvažuje. Upnul se na svou práci a stal se z něho WORKOHOLIK. Bývá všude jako první – v práci, i na místě činu. Kolegové nechápou, jak to dělá... Před rokem dostal od ministra vnitra ocenění Policista roku. Jeho cílem je udělat ze Specialistů špičkový tým. 


Roztržky v kabině i u Specialistů. Po odchodu Zuzany se vyšetřování smrti fotbalového agenta pořádně vyostří!