MAJOR JOSEF STROUHAL

MAJOR JOSEF STROUHAL
Zdroj: TV Nova

Major Strouhal je sebevědomý, má vysoké IQ a brilantní analytické myšlení. Na první dojem občas působí i trochu neomaleně, ale není to jeho záměr. Spoléhá se především sám na sebe, a tak působí jako SOLITÉR. Je zvyklý jednat přímo, rychle a jít rovnou k jádru věci. Všechno chce dotáhnout do konce. Když se zakousne do případu, je velmi urputný až „zabejčilý“! Nese všechny znaky perfekcionisty. Nemluví moc, a když už, tak projevuje smysl pro suchý humor.

Klidnou hlavu zachovává i v těch nejvypjatějších situacích. Jestli něco nesnese, tak je to násilí páchané na dětech. V těchto případech nad sebou kontrolu ztrácí. Možná i proto, že sám děti nemá. Je to jeho citlivé místo. S manželkou neměli v tomto ohledu štěstí, což nakonec vedlo až k rozpadu jejich manželství.

 

Vztah k ženám bere racionálně. O dalším sňatku už neuvažuje. Upnul se na svou práci a stal se z něho WORKOHOLIK. Bývá všude jako první – v práci, i na místě činu. Kolegové nechápou, jak to dělá... Před rokem dostal od ministra vnitra ocenění Policista roku. Jeho cílem je udělat ze Specialistů špičkový tým. 

ZUZANA MÁJOVÁ (32)

ZUZANA MÁJOVÁ (32)

Zuzana je komisařka a jediná žena v týmu. Nikdo by se však neměl nechat zmást jejím…

LUKÁŠ PANENKA (28)

LUKÁŠ PANENKA (28)

Lukáš je kandidát na komisaře a tzv. kluk z venkova. Pochází z Vrchlabí, malého města na…

Jiří Hána o natáčení ve Specialistech: Byl jsem hozen do vody a musel se naučit plavat. Jak vypadal jeho první den?