ZKAŽENÁ KLAPKA: Pravá tvář Jakuba Štáfka odhalena ve videu! Ale on za to ve skutečnosti nemůže

Publikováno 31. 10. 2017
Zdroj: TV Nova

Každý záběr se nedá natočit na první dobrou. Své o tom vědí i tvůrci seriálu Specialisté. Ovšem mistrem v oboru zkažených záběrů je jednoznačně Jakub Štáfek. Co si dovolil k Zuzaně Kajnarové a jak jeho problémy vysvětlí Jan Zadražil, to můžete shlédnout ve videu!

Přehrát poslední díl

Natáčení kriminálního seriálu Specialisté někdy neprobíhá podle stanoveného scénáře. I ostřílení profesionálové občas před kamerou selžou, ale to diváci na obrazovce samozřejmě nevidí. Přece jen se říká, že když je legrace na place, většinou výsledek není tak dobrý. V případě Specialistů to ale asi neplatí. Nepovedené záběry z posledního dílů s názvem Smrtící hra jsou neobyčejně vtipné a přitom je výsledek pořád vynikající.

Specialisté Kajnarová a Štáfek
Zdroj: TV Nova

Tentokrát tomu všemu jednoznačně vévodí Jakub Štáfek. Ten pořádně ujel a dokonale zahranou scénu zabil jediným a posledním slovem. To bohužel neustála představitelka kriminalistky Zuzany Májové. Ta je vždy dobře naladěna s úsměvem na rtech a nezkazí žádnou legraci. Tentokrát se neudržela a odbourala se uprostřed natáčení.
157

Specialisté - 19. díl - Smrtící hra

Specialisté - 19. díl - Smrtící hra - 6

Hodnocení:


Žádnou legraci na natáčení seriálu Specialisté nezkazí ani Jan Zadražil, ač to na sobě nedává znát a zdánlivě pokračuje ve hraní, čímž své kolegy dostává smíchy do kolen. A byl to právě on, kdo vysvětlil předchozí exces. „Promiňte, on za to nemůže!“ A tentokrát to nevydržel Jakub Štáfek. Na výsledek se podívejte ve videu.

Na celý díl se můžete podívat ZDE!

Seriál Specialisté mohou diváci nalézt v televizním programu každé pondělí od 20:20. Samozřejmě na TV Nova!

Maci/nova.cz