Romeo a Julie z tržnice: Specialisté budou v nových dílech řešit únos krásné Vietnamky!

Zdroj: TV Nova

Specialisté si brzy budou muset poradit s dalšími závažnými kriminálními činy. Dokážou vyřešit vraždu mladého učně a přijdou na kloub únosu Vietnamky Li?

I v nových dílech Specialistů se diváci setkají s oblíbeným vyšetřovatelským týmem. Případů se s vervou zhostí vrchní komisař Pavel Vondráček, Zuzana Májová, Jaroslav Čermák a Lukáš Panenka. Čtveřice vyšetřovatelů se do případů zakousne už 27. srpna, kdy startuje první díl seriálu Specialisté. Na jaké případy se můžete těšit?


Plný plyn
Osmnáctiletý Tony Bachman zemřel při nelegálních automobilových závodech, protože mu někdo záměrně poškodil brzdy. Okruh podezřelých se skládá z Tonyho spolužáků na středním odborném učilišti a z automechaniků, kteří pracují v autodílně, kam učni chodili na praxi. Záhy se mezi podezřelými ocitne i René Šnajdr, nový přítel Moniky Švarcové, který na středním odborném učilišti učí. Proto Monika začne pátrat na vlastní pěst.

111

GALERIE: Plný plyn

Zdroj: TV Nova

Plný plyn - 1

Hodnocení:

 

Tajnosti a lži
Řidič kamionu a spoluvlastník autodopravy Staněk je nalezen zavražděný, kamion s nákladem zmizel. Náklad byl určen vietnamským obchodníkům a specialisté musejí podstoupit jazykově i kulturně nelehké pátrání v této komunitě. Případ se komplikuje ve chvíli, kdy zjistí, že bratr zavražděného se tajně scházel s dcerou vietnamského obchodníka Li, a oba to před svými rodinami tajili. Ve hře jsou i rasové motivy, neboť bratři měli již jednou těžký konflikt kvůli tomuto vztahu. Navíc se ukáže, že dalším motivem by mohla být kriminální činnost: pašování cigaret z Ukrajiny před Polsko. Podíleli se na něm Vietnamci, Šubrtovi anebo obě rodiny? Vše se zamotá ve chvíli, kdy je unesena mladá Vietnamka Li...

15

GALERIE: Tajnosti a lži

Zdroj: TV Nova

Tajnosti a lži - 1

Hodnocení:


Na první díl nové řady seriálu Specialisté se můžete těšit už v pondělí 27. srpna od 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova