VRAŽDA PEDAGOGA: Neoblíbený učitel byl zastřelen na maturitním plese!

Publikováno 12. 10. 2018
Zdroj: TV Nova

Na výběrové střední škole je po maturitním večírku zavražděn učitel Alexandr Šlechta. Specialisté zjišťují, že motiv k vraždě mohlo mít nečekaně hodně osob - problémový žák, premiantka, a dokonce její otec…

Přehrát poslední díl

Po maturitním večírku výběrové střední školy je zastřelen neoblíbený učitel Alexandr Šlechta. V průběhu vyšetřování Specialisté zjišťují, že mě učitel ve své třídě problém s žákem Patrikem Melíškem. V tu chvíli je na obzoru dobrý motiv, jelikož učitel nenechal Patrika odmaturovat a navíc student Šlechtu nenávidí a jeho největším koníčkem je hraní brutálních stříleček. Jeho chuť zabíjet potvrzuje i nález sbírky fotek a článků o takzvaných školních střelcích.

Specialisté - 53. díl - Cena za pravdu - 8
Zdroj: TV Nova

Postupem vyšetřování Specialisté odhalují další složité vztahy ve škole. Například, že otec studentky Anny Wallerové, která si odmítla převzít vysvědčení, se s učitelem Šlechtou znal od dětství, a tak podezřelým může být i on. Nejen ředitel školy, ale i Lukáš s Jardou se ocitají ve velmi nebezpečné situaci, která má překvapivé rozuzlení. Dokáží Specialisté najít pachatele včas?

115

GALERIE: Specialisté - 53. díl - Cena za pravdu

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 53. díl - Cena za pravdu - 8

Hodnocení:To se dozvíte v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Cena za pravdu už v pondělí 15. 10. ve 20:20 na Nově!

 

 

 

 

kar