VIDEO: V Praze řádí sériový vrah, jednou z jeho obětí má být i Specialistka Zuzana Májová!

Česká kriminalistická historie nezná mnoho případů sériových vrahů, ale zrovna tým Specialistů má štěstí v neštěstí, když se jim jeden připlete do cesty. Tentokrát to bude pořádně osobní –pokusí se zavraždit komisařku Zuzanu Májovou! Zvládne být nezaujatá a nevrhne se do něčeho po hlavě?

Přehrát poslední díl

Kriminální tým Specialistů má konečně náhradu za Jana Lorence, který se přesunul na policejní akademii, kde vyučuje budoucí kriminalisty. Na jeho místo dorazí zkušený vyšetřovatel Jaroslav Čermák. Společně s Lukášem Panenkou, Zuzanou Májovou a majorem Pavlem Vondráčkem budou ve čtvrtém díle s názvem Dvojí život závodit s časem! Prahu totiž sužuje sériový vrah!

Specialisté - Dvojí život - 17
Zdroj: TV Nova

Zuzana čeká v baru na svého přítele, Tomáše Ulrycha a náhodně se seznámí se sympatickým mladíkem Markem Borským. Mladý muž ji pozve na drink. Když ji pak ospalou vyprovází k autu, pokusí se ji zatáhnout do temného průjezdu, ale Zuzana se mu ubrání.
Specialisté - Dvojí život - 10
Zdroj: TV Nova

Druhý den najdou v jednom temném dvoře mrtvolu mladé dívky v Zuzanině věku. Zjišťují, že oběť byla sexuálně zneužita, ale beze stop zápasu. Jedinou stopou po vrahovi je manžetový knoflíček a stejný zahlédla Zuzana na Markově košili.
Specialisté - Dvojí život - 13
Zdroj: TV Nova

Zvládne nový Specialista křest ohněm a pomůže dopadnout vraha? A jak případ ovlivnil ketamin? Dokáže Zuzana Májová ovládnout svoje emoce a neohrozí celý případ?

Premiérový díl Specialistů už v pondělí 18. 9. ve 20:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:Maci/nova.cz