Prokletí Hanáka z Ordinace pokračuje. Zemře mu i další manželka! VIDEO

Specialisté vyšetřují vraždu Denisy Fabiánové, matky od šťastné rodiny, která teď bude prožívat muka. Nešťastnou zprávu jedou osobně oznámit jejímu manželovi Zuzana Májová a Lukáš Panenka. Radim Fiala známý z Oridnace jako doktor Hanák tak opláče smrt ženy hned dvakrát.

Přehrát poslední díl


V pondělí mu zemře žena coby Fabiánovi ve Specialistech. Ve čtvrtek opláče smrt manželky jako doktor Hanák v Ordinaci v růžové zahradě 2. Herec Radim Fiala tak v jeden čas podstoupil notnou dávku vypjatých scén, a popral se s tím na výbornou. Diváky čekají dramatické a emoční scény.

V obou případech půjde o vraždu. V tom prvním najde seriálová žena smrt v bazénu, v tom druhém v kulce. Diváci televize Nova tak mohou charismatického herce vidět ve dvou odlišných seriálech se stejnou zápletkou, kdy mu umírá manželka. A užít si to herecké představení. 

Zatímco v Ordinaci je jednoznačně nevinný manžel, ve Specialistech padne v podezření. Motivem vraždy by totiž mohla být žárlivost, jelikož Denisa žila o víkendech dosti bouřlivým nočním životem. Ve hře je ovšem i její patnáctiletý syn David, který už v minulosti byl s ketaminem zadržen. 

134

GALERIE: Specialisté - 44. díl - Šťastná rodina

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 44. díl - Šťastná rodina - 7

Hodnocení:Radima Fialu jako Štefana, podezřelého muže a tátu dvou synů, sledujte v pondělí 21. 5. v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Šťastná rodina, ve 20:20 na Nově. A v úterý a čtvrtek v Ordinaci.

 


kar