VIDEO: Roman Vojtek z Ulice bude ve Specialistech ZAVRAŽDĚN! Představitelka jeho ženy Dáši měla motiv

Publikováno 2. 4. 2018
Zdroj: TV Nova

Herce Romana Vojtka znají televizní diváci ze seriálu Ulice jako majitele fitka a bývalého přítele Gábiny Pumrové Hynka. Ten si v seriálu před nějakou dobou vzal za manželku Dášu, jejíž představitelkou je herečka Kateřina Janečková. Nyní se herci potkávají znovu na obrazovkách v seriálu Specialisté. Podívejte se na ukázku!

Přehrát poslední díl

V seriálu Ulice je Hynek dobrým otcem syna Šimona a s jeho mámou Gábinou se snaží vždy po dobrém domluvit. Dokonce ji podporuje i v jejím podnikání tím, že si u ní v salonu nechal ušít šaty pro manželku Dášu. Ta mu nedávno přivedla na svět i potomka. V seriálu Specialisté se ale nebudou mít v oblibě!

 

V epizodě s názvem Mrtvola v bahně mohou diváci vidět Romana jako plastického chirurga Kubíčka, který je ke své asistentce a zároveň manželce velmi kritický a pedantský. Na své chování ale doplatí. Jeho osudný poslední den bude probíhat jako každý jiný. Po práci si neodpustí pár nejapných připomínek ke své ženě a následně se naloží do bahenní lázně. Tento způsob relaxace ale tentokrát skončí jeho smrtí. Najít vraha nebude pro Specialisty lehký úkol, u takového člověka si motiv najde každý.

126

GALERIE: Specialisté - 37. díl - Mrtvola v bahně

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 37. díl - Mrtvola v bahně - 12

Hodnocení:

Jednou z možných podezřelých bude určitě i paní Růžičková, která byla Kubíčkovou pacientkou. Čekal ji vysněný den každé ženy – svatba. Chtěla tedy během této události vypadat dokonale, proto navštívila plastického chirurga Kubíčka. Ten z ní ovšem místo krásné ženy udělá zrůdičku. Paní Růžičkové znetvořil obličej v oblasti oka a rtů. To samozřejmě každou ženu pořádně naštve! Může být její vztek ale natolik veliký, že bude schopná zabíjet?

 

To se dozvíte už brzy, v pondělí 2. 4., v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Mrtvola v bahně. Tak se dívejte ve 20:20 na Novu!

kar