VIDEO: První láska jí utekla od oltáře, druhá zemřela. Lenka Zahradnická má v seriálu opět zlomené srdce!

Lenka Zahradnická ztvránila v seriálu Ulice naivní a dobrotivou Hedviku, která se musela vypořádat s nepříjemným rozchodem. Tentokrát se objeví ve Specialistech, kde opět nebude mít štěstí v lásce. Kdo jí ublíží?

Přehrát poslední díl

V seriálu Ulice chystala svatbu, ale ženich jí doslova utekl od oltáře. Hedvika byla nekompromisní, a tak se Otík odpuštění nedočkal. Teď se herečka Lenka Zahradnická poprala s další hereckou výzvou, a to v seriálu Specialisté. Zahrála si  asistentku Kláru Hamplovou, která byla zamilovaná do svého nadřízeného, majitele firmy Pavla Borky. Ten byl brutálně zavražděn!

Seriál Ulice: ep. 3280 - Hedvika a Ota mají svatbu
Zdroj: TV Nova

Společnost měla finanční problémy, a právě asistentka Hamplová přišla s nápadem, který firmu mohl postavit na nohy. Byla násilná smrt výsledkem konkurenčního boje? Specialisté ale čelí další velké nejasnosti, která případ komplikuje. „Nedával mzdu minimálně rok jenom sám sobě, a když mohl, tak to doplácel ze svých vlastních prostředků,“ prozradila asistentka. Kde bral peníze? Na to začínají Specialisté pomalu přicházet.

Specialisté - 43. díl - Zlomená srdce - 7
Zdroj: TV Nova

Specialisté během vyšetřování Borkovi vraždy objeví kalendář plný kontaktů na ženy a na seznamovací agenturu. Vše nasvědčuje tomu, že pachatelkou je jedna z žen, se kterými se Pavel Borka setkal.

131

GALERIE: Specialisté - 43. díl - Zlomená srdce

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 43. díl - Zlomená srdce - 9

Hodnocení:

Vše se dozvíte v pondělí 14. května ve 20:20 na Nově v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Zlomená srdce!

 

 

kar