Ve Specialistech se objeví několik známých herců. Kdo je bývalá manželka majora Strouhala?

Specialisté pátrají po unesené sedmileté Julii. Únosce požaduje vysoké výkupné a tým vyšetřovatelů rozbíhá hru o čas. Podaří se jim mladinkou holčičku najít dřív, než jí bude ublíženo?

Rozvedenému lékaři Bohdanu Vágnerovi je unesena sedmiletá dcera Julie, kterou má se svou bývalou manželkou. Specialisté jsou povoláni k případu a i když zatím pátrají po neznámém pachateli, v majoru Strouhalovi roste podezření, že s Juliiným únosem má něco společného buď její vlastní otec doktor Vágner, nebo nový partner jeho bývalé manželky.

114

GALERIE: Specialisté - 77. díl - Otec, matka, dítě

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 77. díl - Otec, matka, dítě - 7

Hodnocení:

Toho si zahrál herec Ondřej Veselý. „Není to kladná postava, ale záporáci se vždy hrají dobře a snadněji,“ prozradil. Pro herce bylo natáčení příjemné, a to nejen proto, že hodně herců, s kterými se potkal na place, už moc dobře zná. V pondělním díle se poprvé objeví i bývalá manželka majora Strouhala, kterou hraje Petra Jungmanová. Na koho dalšího se můžete v epizodě Otec, matka, dítě těšit už zjistíte ve videu.

Premiérový díl seriálu Specialisté epizodu s názvem Otec, matka, dítě můžete sledovat v pondělí 29. 4. ve 20:20 na Nově.

kar