Seriálový smutek Radima Fialy: Rvačka na POHŘBU manželky! Galerie

Radim Fiala ve Specialistech
Zdroj: TV Nova

Za smrtí jeho ženy stojí vražda, tragický okamžik v manželovi vyvolá vztek, který si vybije na pohřbu. Vrhá se na vraha své ženy, nebo jen kryje svůj vlastní ohavný čin? Radim Fiala, známý jako doktor Petr Hanák, v pondělí odhodí bílý plášť a oblékne identitu zcela jinou.

Přehrát poslední díl


Charismatický herec Radim Fiala ve svých rolích poslední dobou prožívá krušné chvíle – jeho životní lásky po jeho boku umírají. V seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se loučí s manželkou, která vymění svůj život za život kamarádky, když se vrhne pod kulku, která má patřit mladé mamince. Jako Petra Hanáka ho tak čekají bolestivé chvíle a diváky nejdojemnější díl tohoto roku.

Ordinace: Poslední slova Andrey Hanákovi
Zdroj: Archiv TV Nova

Hořké chvíle okusí i jinde. Manželku totiž opláče znovu, a to ve Specialistech, kde si Radim Fiala zahraje Štefana, vzorného otce od rodiny. Někdo jí totiž do láhve s vodou nalije ketamin, čímž ji přivodí smrt otravou. Zemře uprostřed bazénu.

Specialisté - 44. díl - Šťastná rodina - 7
Zdroj: TV Nova

Štefan bude mezi prvními podezřelými, neboť byl hodně žárlivý a možná k tomu měl i důvod, jeho žena se chodila o víkendech ráda bavit do baru. Je to ale dostatečně silný motiv k vraždě? A co jejich syn? Vyjde najevo, že to není vůbec žádný svatoušek. Už jako nezletilý byl s ketaminem zadržen policií. Specialisté rodině nedají pokoj, dokud případ nevyřeší.

111

FOTO: Seriálový smutek Radima Fialy: RVAČKA NA POHŘBU

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 44. díl - Šťastná rodina - 4

Hodnocení:

Jestli bude z Radima Fialy v seriálu Specialisté vrah, nebo nevinný milující manžel, se dozvíte už v pondělí 21. 5. v premiérové epizodě s názvem Šťastná rodina. Začíná ve 20:20 na Nově.

 

kar