DRAMA v nových dílech Specialistů: Smrt nevěsty má na svědomí známý Zuzany Májové!

Aktualizováno 10.8. 2018 11:25
Zdroj: TV Nova

Specialisté se na podzim vrací s dalšími napínavými případy. Co čeká pražskou kriminálku tentokrát? Co týden, to jeden závažný trestný čin!

Vyšetřování se od 27. srpna opět chopí David Prachař, Jakub Štáfek, Zuzana Kajnarová a Jan Zadražil. Pomocnou ruku v nesnadném pátrání po pachatelích jim podá i koronerka Gabriela Míčová. Na jaké případy se můžete těšit?

 

Hledání pokladů
V zábavním parku se ztratily dvě děti. Oddělení Specialistů je povoláno kvůli podezření, že čin mohl spáchat jejich biologický otec, který má s dětmi po rozvodu povolen pouze asistovaný styk a už jednou se údajně o jejich únos pokusil. Kamerový záznam ukáže, že děti ze zábavního parku odlákal kdosi v převleku Piráta. Další vyšetřování odhalí nejen komplikované vztahy mezi bývalými manžely, ale také nečekaný motiv, který zůstal doposud utajen.

19

GALERIE: Hledání pokladů

Zdroj: TV Nova

Hledání pokladů - 9

Hodnocení:

 

Tajemství nevěsty
Na svatbě, kam byla Zuzana Májová pozvána za svědka, je zavražděna nevěsta. Při pátrání po vrahovi Zuzana potkává několik svých bývalých spolužáků ze střední školy i kluka, se kterým kdysi chodila. Na povrch se dostávají staré křivdy a je čím dál jasnější, že vraždu má na svědomí buď někdo ze spolužáků, nebo z jejich blízkých.

18

GALERIE: Tajemství nevěsty

Zdroj: TV Nova

Tajemství nevěsty - 8

Hodnocení:


Na první díl nové řady seriálu Specialisté se můžete těšit už v pondělí 27. srpna od 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova