TO JE SETKÁNÍ: Jakub Štáfek ´svého otce´ nešetřil! VIDEO

Petr Vacek patří k těm mužům, kterým přibývající roky jen přidávají na šarmu. A toho bude mít v novém díle Specialistů na rozdávání, i přestože mu "na krk" bude šlapat jeho seriálový syn! Diváci televize Nova znají Vacka a Štáfka jako otce a syna v seriálu Ulice, a to už 12 let. Pro pány i diváky je to tedy zpestření, po tolika letech, stanout společně a proti sobě ve zcela jiných rolích.

Přehrát poslední díl

 

Specialisté budou v premiérovém díle s názvem Dvojí život řešit pořádně záludný případ. V Praze a Plzni řádí sériový vrah, který omamuje ženy, zneužije je a následně zavraždí. A tentokrát to bude velmi osobní, protože kriminalistka Zuzana Májová jen o chlup unikne smrti, když ji mladý muž pozve na drink, lehce omámí a pokusí zatáhnout do temného průjezdu, ona se mu ubrání. Jiné ženy takové štestí mít ale nebudou. Druhý den najdou v jednom temném dvoře mrtvolu mladé dívky v Zuzanině věku. Zjišťují, že oběť byla sexuálně zneužita, ale beze stop zápasu. Jedinou stopou po vrahovi je manžetový knoflíček a stejný zahlédla Zuzana na Markově košili...

117

GALERIE: Specialisté - Dvojí život

Zdroj: TV Nova

Specialisté - Dvojí život - 17

Hodnocení:


Díky výborné analýze a pečlivému zkoumání zavede vyšetřování Lukáše Panenku, kterého hraje Jakub Štáfek, do jednoho luxusního obchodu v centru Prahy, kde po majiteli požaduje výpis platebních transakcí. Na tom by nebylo nic zvláštního, ovšem diváci a fanoušci televizního seriálu Ulice jistě rázem zpozorní, postavu vlastníka totiž ztvární právě Petr Vacek, který hraje v Ulici od prvního dílu Tomáše Jordána, tedy seriálového otce Jakuba Štáfka, v Ulici coby Matěje Jordána. Je zajímavé pozorovat, jak se tvůrci snaží vytvořit takzvaný seriálový cross-over, lépe řečeno seriálové překřížení. 

Vacek se Štáfkem v Ulici
Seriál Ulice: Jakub Štáfek alias Matěj Jordán
Zdroj: TV Nova


Po dvanácti letech tak Petr Vacek s Jakubem Štáfkem, zvyklí hrát otce se synem, vystoupí před kamerou společně z těchto rolí a chopí se zcela odlišných. Podívejte se ve videu, jak jim to jde! 

Na tento díl se dívejte už DNES večer, tedy 18. září ve 20:20 na Nově!


NEPŘEHLÉDNĚTE: 

TV Nova