VIDEO: Zběsilá honička ve Specialistech měla dramatické zakončení. Jan Zadražil skončil na kapotě auta!

Aktualizováno 8.1. 2018 16:55
Zdroj: TV Nova

Jan Zadražil alias Jaroslav Čermák ze seriálu Specialisté patří mezi ty nejschopnější kriminalisty z týmu. Při jednom rutinním výjezdu za podezřelou se ale zapletl do rvačky! Po incidentu se oba podezřelí dali na zběsilý útěk! Za zdánlivě banální rvačkou se ale může skrývat daleko víc!

Přehrát poslední díl

Pro Specialisty to byl další pořádný případ! Jiřina Hamáčková vyhrála v televizní soutěži 10 milionů. Krátce nato je její manžel nalezen mrtvý ve sklepě jejich panelového domu. Jak se zdá, finanční výhra sympatické ženě moc štěstí nepřinesla. Spíše odkrývá nepříjemnou pravdu o přátelích a příbuzných. Jedna ze stop vede k synovi oběti, neúspěšnému studentovi práv a hudebnímu producentovi Ondřeji Hámáčkovi. Tuto stopu si vzal na starost drsňák Jaroslav Čermák a vyrazil k němu domů, zde ho ale čekalo nemilé překvapení.

Specialisté - 25. díl - Milionářka - 6
Zdroj: TV Nova


Hamáček se dostal do rukou najatých vymahačů, kteří se ho snažili násilím přimět k zaplacení milionového dluhu. Několik ran pěstí ho srazilo na zem a pak se ke slovu dostala baseballová pálka. Po celou dobu se snažil zuřivě bránit, aby neskončil na zadním sedadle černé limuzíny a nezmizel možná nadobro z povrchu zemského. Marně.

135

GALERIE: Specialisté - 25. díl - Milionářka

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 25. díl - Milionářka - 19

Hodnocení:V ten moment otevřel dveře Specialista Čermák. Násilný čin neunikl jeho pozornosti a rozhodl se zasáhnout. „Kriminální policie, okamžitě toho nechte!“ V ten moment se oba vymahači dali na zběsilý útěk. Kriminalista neváhal a rozběhl za oběma aktéry trestného činu. Bohužel i pro něj to mohl skončit špatně, jelikož vběhl pod kola auta. Podezřele dvojici se nepodařilo nic odcizit. Oba muži jsou však podezřelí z trestného činu těžkého ublížení na zdraví a dle trestního zákoníku jim může hrozit až osmiletý trest.

Specialisté - 25. díl - Milionářka - 10
Zdroj: TV Nova


Jak to celé dopadne? Dopadnou kriminalisté oba vymahače a zjistí jakou spojitost s případem má syn oběti Ondřej Hamáček? To vše se dozvíte už v pondělí 8. ledna 2017 od 20:20 na Nově, tak se nezapomeňte dívat! Premiérový díl nese název Milionářka.

 


Maci/nova.cz