TAJNOSTI JAKUBA ŠTÁFKA: Na place mu kolegové provedli drsný kanadský žertík! Co se stalo?

Zdroj: TV Nova

Oblíbeného herce Jakuba Štáfka zavřela jedna z reportérek pořadu Volejte Novu do policejní výslechové místnosti! Proč to udělala a co jí Jakub pod nátlakem prozdradil?

Kromě seriálu Ulice, kde Jakub Štáfek hraje podnikatele, který rozjíždí svůj první byznys, ho můžete vídat i ve druhé řadě kriminálního seriálu Specialisté – a to jako poručíka Lukáše Panenku! Ten spolu se svými kolegy bojuje proti kriminálním zločinům v centru Prahy. Seriál nabízí divákům nejen jedinečné výhledy na hlavní město, ale i zápletky, u kterých mnohdy naskakuje člověku husí kůže.

Jedním z ústředních prostředí ve Specialistech je policejní vyšetřovna, kam si Jakub jako Lukáš Panenka spolu se svými kolegy usazuje na horké křeslo podezřelé pachatele, aby z nich dostal přiznání. Tentokrát se ale role otočily a Jakub se ocitl v roli vyslýchaného. Na druhou stranu se posasdila jedna z reportérek pořadu Volejte Novu a Kubovi dávala jednu zvídavou otázku za druhou. Co všechno prozradil o seriálovém hraní a o svém soukromí?

Tajnosti - Štáfek - 3
Zdroj: TV Nova

„Mám dvě sestry. Se svojí jednadvacetiletou sestrou Denisou jsem se teď docela slušně opil a s osmiletou Sárou se bohužel tak často nevídám,“ odhaluje o své rodině herec.
 

Kolegové na place jsou sice dobráci od kosti, když mají ale příležitost, navzájem si dělají různé naschvály a kanadské žertíky. Co Jakubovi provedli, když si dával „dvacet“ na gauči v zákulisí?

Tajnosti - Štáfek - 2
Zdroj: TV Nova

Podívejte se na tajnosti Jakuba Štáfka. Ve videu toho na sebe prozradil mnohem víc!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nova.cz