ZAJÍMAVOSTI z premiérových Specialistů: Proč se jídlo na place nesmělo osolit? Na to byste nepřišli!

V pondělí 10. 9. mohli televizní diváci v seriálu Specialisté vidět epizodu Tajemství nevěsty. Tento díl byl výjimečný v mnoha ohledech. Zajímavosti o svatebních šatech, jídle ale i prostorách se dozvíte ve videu.

Přehrát poslední díl

Celý děj se odehrává na zámku v Dobříši, kam byla pozvána i Specialistka Zuzana Májová – za svědka na svatbě. To ovšem netušila, že zpočátku radostný den se promění ve smuteční. Nevěstu někdo zavraždil krátce poté, co si se svým snoubencem řeknou ANO.

Specialisté na zámku
Zdroj: TV Nova

Na zámku se točilo celé tři dny, bylo využito 44 komparzistů a dalších 7 herců do hlavních rolí. Natáčení sice probíhalo v celkem specifickém prostou, takže zorganizování bylo náročnější, než běžně bývá, ale o to je pak výsledek hezčí. Přípravy začaly dva měsíce před první klapkou a obnášely spoustu úkolů: obhlídky, kostýmy, rekvizity, castingy.

134

GALERIE: Specialisté - 48. díl - Tajemství nevěsty

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 48. díl - Tajemství nevěsty - 5

Hodnocení:

Toto natáčení mělo ale také jednu velkou výhodu. Celý díl se odehrával v jednom prostoru, a tak se ušetřil čas s přesuny. Co prozradila hlavní představitelka nevěsty, se dozvíte už ve videu!

 

Nové epizody seriálu Specialisté můžete sledovat každé pondělí ve 20:20 na TV Nova!

 

kar