STAŇ SE SPECIALISTOU: Máte na to být součástí vyšetřovacího týmu? Najděte všechny rozdíly!

Specialisté - rozdíly - eye
Zdroj: TV Nova

Specialisté mají do konce roku krátkou pauzu, ale natáčení dalších dílů je v plném proudu. Zkraťte si čekání a vyzkoušejte, zda byste zapadli do vyšetřovacího týmu Specialistů. Najdete všechny rozdíly?

Přehrát poslední díl

Premiérové díly seriálu Specialisté sice do konce roku neuvidíte, ale nezoufejte. V příštím roce se opět můžete těšit na vrchního komisaře Pavla Vondráčka, Lukáše Panenku, Jaroslava Čermáka i krásnou Zuzanu Májovou.

Specialisté - 59. díl - Žádostivost - 8
Zdroj: TV Nova

Při jejich práci ale kromě fyzické a psychické kondice potřebují i schopnost rozpoznat nejrůznější náznaky a detaily, které je dovedou k vrahovi. Mnohé vraždy jsou totiž maskované tak, aby vypadaly jako sebevraždy. Tým vyšetřovatelů se ovšem nenechá zmást a všimne si i toho nejmenšího detailu, který jim ukáže, kdo je vrah.

Vžijte se do role Specialistů a ukažte, jestli máte na to být jedním z nich! Našli jste všech 7 rozdílů? 

 

Specialisté - rozdíly - před
Zdroj: TV Nova

 

Specialisté - rozdíly - po
Zdroj: TV Nova
 

Chcete se stát součástí Specialistů? V soutěži můžete vyhrát roli ve vašem oblíbeném seriálu! Více zde!

Premiérové díly seriálu Specialisté můžete sledovat opět po novém roce každé pondělí ve 20:20 na TV Nova.

(Správné odpovědi: 1. Zuzana Májová má policejní pásku na druhé ruce, 2. cedulka s číslem je větší, 3. Adam Mišík není od krve, 4. v kufru přibyl štětec, 5. mezi stromy na levé straně neprosvítá nebe, 6. Zuzana Májová má jinou barvu trika, 7. koronerka má triko bez výstřihu.)

kar