Specialista Jakub Štáfek totálně propadl své seriálové postavě: Podívejte se, co provedl na natáčení!

Aktualizováno 20.10. 2017 15:48
Zdroj: TV Nova

Existuje mnoho filmových seriálových a filmových herců, kteří svoji roli totálně propadnou a žijí více svojí postavou než skutečným životem. Stejný osud potkal pravděpodobně Jakuba Štáfka alias specialistu Lukáše Panenku. A jeho posedlost může být občas dobrá, ale občas na obtíž!

Kromě seriálu Ulice, kde Jakub Štáfek hraje podnikatele, který rozjíždí svůj první byznys, ho můžete vídat i ve druhé řadě kriminálního seriálu Specialisté – a to jako poručíka Lukáše Panenku! Ten spolu se svými kolegy bojuje proti kriminálním zločinům v centru Prahy. Seriál nabízí divákům nejen jedinečné výhledy na hlavní město, ale i zápletky, u kterých mnohdy naskakuje člověku husí kůže.

15

GALERIE: Specialista Jakub Štáfek totálně propadl své seriálové postavě: Z role nevypadává ani když se kamery vypnou!

Zdroj: TV Nova

Jakub Štáfek kazí natáčení - 5

Hodnocení:


A jak se Jakub připravuje na svojí rolí? Tím, že za každou cenu nepřestává hrát. O tom se mohla přesvědčit i herečka Petra Nesvačilová a reportérka Televize Nova Simona Slavíčková, která se rozhodla herce vyzpovídat přímo na natáčení premiérového dílu. A to by nebyl Jakub, aby si zase nepřipravil některou ze svých legrácek.
Jakub Štáfek kazí natáčení - 5
Zdroj: TV Nova

Petra nedokázala ani zodpovědět na první otázku od reportérky, protože nezvládla udržet příval smíchu. Mladý a sympatický herec si z ní začal dělat legraci. Pitvořil se na ní, poskakoval a mával na ní. Pak si vzal pistoli a vlezl do záběru. „Jak vidíte, přišli jste doprostřed zásahu,“ okomentovala to vtipně brunetka, kterou můžete znát i ze seriálu kriminálka Anděl. Jakub svoje role nebere na lehkou váhu a ještě několikrát se přimotal do rozhovoru. Dokonce podlézal reportérky.

Jakub Štáfek jenom potvrdil roli velkého vtipálka. Jak bude hýřit vtipem při dalším případu můžete zjistit již v pondělí 4. září od 20:20 na Nově.
 

Maci/nova.cz