VIDEO: Vražda v seriálu! Kdo se chtěl zbavit Terezy Vítů z Ulice? Tahle kráska měla spoustu nepřátel

Aktualizováno 13.4. 2018 15:54
Zdroj: TV Nova

Byla krásná a moc dobře to o sobě věděla. Svého půvabu dokázala využít – a to ji stálo život! Vyšetřovatelé kolem oběti začínají objevovat stále nová tajemství a zjišťují, že nebyla tak nevinná, jak na první pohled vypadala...

Přehrát poslední díl

Specialisté tentokrát vyšetřují případ krásné houslistky, kterou někdo zabil během konkurzu do smyčcového kvarteta. Najít vraha je ale hned od začátku složité. Nejsou totiž žádní podezřelí ani vražedná zbraň. Jak si Specialisté poradí?
Od Juditiny spolubydlící se dozvídají, že nebyly jen kamarádky, jak si původně mysleli, ale přítelkyně.

Specialisté - 39. díl - Hudební obětina - 14
Zdroj: TV Nova

Při výslechu u nich doma ji ale našli celou zkrvavenou, jelikož se pokusila o sebevraždu. Nechtěla snad bez své lásky už na tomto světě dále být, nebo má sama co skrývat? Najít vraha by mohla pomoci vražedná zbraň. Jenže ta chybí, stejně jako podezřelí. Kdo tedy mohl ublížit půvabné houslistce a umlčet tak zvuk jejích houslí?

129

GALERIE: Specialisté - 39. díl - Hudební obětina

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 39. díl - Hudební obětina - 16

Hodnocení:

V roli houslistky Judity se objeví krásná Tereza Vítů, kterou diváci znají především ze seriálu Ulice, kde ztvárňovala manipulátorku Alenu. Alena se nyní do příběhu po krátké pauze vrací a pořádně zamíchá kartami!
 

Jak bude probíhat vyšetřování vraždy Terezy Vítů v seriálu Specialisté? To se dozvíte v premiérovém díle seriálu s názvem Hudební obětina už v pondělí 16. 4. ve 20:20 na Nově!

 

kar