Hvězdná herečka zavražděna ve Specialistech. Při natáčení měla strach! Proč?

Specialisté - 32. díl - Vražda na objednávku - 1
Zdroj: TV Nova

Cenou nejvyšší doplatila na lásku se ženatým mužem. Herečka Šárka Vaculíková si coby sekretářka Nikola v seriálu Specialisté poprvé v životě prožila umírání. Na pocity, které doprovázely tohle natáčení, jen tak nezapomene. Prožila si totiž chvíli hrůzy...

Přehrát poslední díl

 

Ani se nehnout, nedýchat a dlouhé minuty nemrkat. Nejenom to musela herečka, kterou diváci znají především jako Adrianu Peškovou ze seriálu Ulice, vydržet. “Pobodali mě nožem a byla jsem u srážky autem. Oproti Ulici, ze které jsem zvyklá na klidný ateliér, to pro mě byla příjemná změna. A hlavně to bylo vůbec poprvé, kdy jsem si zkusila zemřít na kameru,” vzpomíná na natáčení Specialistů Šárka.

Specialisté - 32. díl - Vražda na objednávku - 6
Zdroj: TV Nova


Jedna situace pro herečku naopak příjemná nebyla vůbec. “Byl to hodně zvláštní pocit hrát mrtvou, ale vůbec nejdivnější bylo, když mi Honza Zadražil dělal masáž srdce,” vypráví napínavou scénu s kolegou, kterého diváci seriálu Specialisté vídají v roli komisaře Čermáka. “Nebylo to vůbec příjemné vzhledem k tomu, že mi srdce normálně bilo. Chvilkami jsem měla vnitřní hysterii, přála jsem si, aby už toho proboha nechal. Fakt jsem se bála,” přiznává herečka.

Specialisté - 32. díl - Vražda na objednávku - 8
Zdroj: TV Nova


Nejenom Šárka Vaculíková si při natáčení Specialistů prožila adrenalinové chvíle. Život všanc dal především její seriálový milenec. Pro něj si filmaři vymysleli děsivý přelet přes projíždějící auto. Role se proto ujal zkušený kaskadér Radek Kašpar. “Dá se říct, že přelet přes auto je pro mě denní chleba. Občas mívám strach, i když si kaskadérské scény důkladně připravujeme, vždycky se něco může stát.” přiznává kaskadér.

149

GALERIE: Specialisté - 32. díl - Vražda na objednávku

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 32. díl - Vražda na objednávku - 15

Hodnocení:

Tento napínavý díl Specialistů se Šárkou Vaculíkovou můžete vidět zde.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kar