Představitel Tobiáše Slámy z Ulice v úplně nové roli: Stane se z něj nemilosrdný stalker! VIDEO

Zdroj: TV Nova

Specialisté jsou zpět a hned v prvním díle nové sezóny si zahraje hvězda ze seriálu Ulice. Jaký bude Vincent Navrátil ve zcela nové roli?

Přehrát poslední díl

Vincent Navrátil hraje v seriálu Ulice Tobiáše Slámu, který před prázdninami odmaturoval. Ve Specialistech se herec představí jako Patrik Hampl, který pracuje v autoservisu a je posedlý svojí expřítelkyní, policistkou Táňou Šubrtovou, která mu dala nedávno kopačky. To ovšem zamilovaný Patrik nedokáže pochopit, protože to s ním skončila ze dne na den.
 

Jenže expřítelkyni se někdo nedávno pokusil zabít, a proto se Patrik  zapisuje na listinu podezřelých. Mohl se pokudsit zabít z nešťastné lásky? Když ne on, tak ji nebude mít nikdo jiný?

 

Specialisté - 46. díl - Na vlastní pěst - 7
Zdroj: TV Nova

Táňa Šubrtová leží ochrnutá v nemocnici a nemůže ani mluvit. Jediný způsob komunikace a výslechu je prostřednictvím pohybů očí. Stopy vedou ale i mezi kolegy na místním policejním oddělení, kde napadená Táňa Šubrtová sloužila.

 

120

GALERIE: Specialisté - 46. díl - Na vlastní pěst

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 46. díl - Na vlastní pěst - 15

Hodnocení:

Kdo je vrah, se dozvíte v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Na vlastní pěst už v pondělí 27. 8. ve 20:20 na Nově!

 

 

kar