VIDEO: Kvůli čemu kriminálka navštívila a vyslýchala Lindu Rybovou? Důvod vás pobaví!

Linda Rybová i její manžel David Prachař rozhodně patří mezi nejobsazovanější herce současnosti. Oba tvoří harmonický pár již několik let. Tak proč se musela nekonfliktní Linda podrobit výslechu za přítomnosti svého manžela?

Přehrát poslední díl

On hraje v Národním divadle i na dalších scénách, k tomu točí televizní seriál s názvem Specialisté, oba společně hráli ve filmu Zdeňka Tyce El paso, který měl premiéru téměř před deseti lety. Ona se vrátila do divadelních představení v Ungeltu, Ta Fantastika a Hudebním divadle Karlín a stará se o tři malé děti: Rozárku, Josefínu a Františka.

Specialisté - 16. díl - Desetiboj - 2
Zdroj: TV Nova

Společně si zahráli i v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde tvořili manželský pár. Tam strávili tři roky. A jako by jejich seriálový osud protkal i jejich skutečné soukromé životy. Tehdy to byla aféra, která rozvířila české bulvární vody, a pro pár sezon naší maličké dramatické vztahové scény stali odpudivým precedentem. A to zcela nezaslouženě. Dnes jsme dál o patnáct let, tři děti a jeden funkční vztah.
147

Specialisté - 16. díl - Desetiboj

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 16. díl - Desetiboj - 7

Hodnocení:


Tak jak je možné, že byla Linda vyslýchána za přítomnosti svého manžela Davida? Ono totiž není všechno tak, jak se na první pohled zdá! Světlovlasá diva je totiž, stejně jako David, herečkou. A vše, co najdete ve videu, je jenom nahrané v rámci seriálu Specialisté. Ani jeden na sobě nedal dát emoce a své role zahráli s grácií.

Premiérový díl Specialistů s názvem Desetiboj můžete sledovat již dnes večer, tedy 9. října 2017, od 20:20 na TV Nova.
Maci/nova.cz