Zuzana Kajnarová

ZUZANA MÁJOVÁ (32)

Zuzana Kajnarová
Zdroj: TV Nova
Krásná Zuzana Kajnarová se po boku tří mužů - vyšetřovatelů stala hvězdou nového kriminálního seriálu Specialisté. Jako drsná komisařka Májová teď řeší nejrůznější kriminální případy. Jak zvládá sladit náročné natáčení s péčí o dvě děti?

Zuzana je komisařka a jediná žena v týmu. Nikdo by se však neměl nechat zmást jejím křehkým zjevem, skrývá se pod ním ctižádostivá a cílevědomá žena, vyškolená na policejní akademii. Nenechá se nikým oklamat a umí se skvěle prosadit.

Tu a tam však na povrch vypluje i její citlivá část, tuto svou zranitelnou stránku však ukazuje jen velmi nerada. Je empatická a dokáže se do druhého vcítit, přesto navenek působí spíše pragmaticky. Zuzana je velmi atraktivní, a na některé působí dokonce tak, že si netroufají se k ní přiblížit. To je možná také důvod, proč zatím neprožila velkou lásku.

Lukáš sice nevynechá žádnou příležitost si s ní zaflirtovat, Zuzana ho však vždy usměrňuje, aby nezašel za předem určené hranice. Lukáš je pro ni spíše malý kluk, možná mladší bratr, což mu také často a ráda připomíná.