VIDEO: Pamatujete si tuto herečku z Ulice? Tentokrát bude v domově důchodců pátrat po vrahovi!

Publikováno 29. 4. 2018
Zdroj: TV Nova

Oba hráli v seriálu Ulice, ale před kamerou se niky nepotkali. Nyní se ve Specialistech setkávají při řešení zapeklité vraždy. Poznáváte je?

Přehrát poslední díl

Major Vondráček je požádán svou matkou Hanou, aby vyšetřil úkladnou vraždu v domově důchodců. Alespoň ona je přesvědčena, že k ní došlo. Vondráček jí sice nevěří, ale je to přece jeho matka, a tak přistoupí na neformální vyšetřování. Opravdu se několik důchodců přestěhovalo za sluncem do chorvatského Hvaru, nebo se jich někdo nelítostně zbavil?

Specialisté - 41. díl - Hvar - 7
Zdroj: TV Nova

Jedním z důchodců, který je zároveň Hančiným kamarádem, je Václav Helšus, kterého diváci znají ze seriálu Ulice jako Ladislava Pavláta.

Ulice: Jak to všechno začalo: Václav Král odhalí Mariino šokující tajemství
Zdroj: TV Nova

Fanoušci, kteří sledují seriál Ulice od samého začátku, určitě poznají matku velitele – Hanu Vondráčkovou. Její představitelka Alena Vránová působila dlouhé roky v Ulici jako vzorná manželka majitele hračkářství. Ano, jedná se o Marii Královou. Ta se svým mužem nemohla mít děti a jako své dítě měli právě své útulné hračkářství. To už je ale minulostí. Ve Specialistech má pěkného a slušného syna, který je vrchním komisařem u kriminální policie.

134

GALERIE: Specialisté - 41. díl - Hvar

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 41. díl - Hvar - 8

Hodnocení:

Jak vše dopadne, zjistíte v premiérovém díle seriálu Specialisté v epizodě s názvem Hvar už v pondělí 30. 4. ve 20:20 na Nově!

 

kar