OPĚT NEŠŤASTNÁ: V Ulici skončila za mřížemi, nyní oplakává syna. Ivana Drápalová zažívá další krušné chvíle

Zdroj: TV Nova

Herečka Vilma Cibulková je známá z řady úspěšných filmů. Svůj prostor dostala i v seriálu Ulice, kde její postava nakonec skončila ve vězení. Nyní ji diváci mohou vidět v dalším úspěšném seriálu a i tentokrát zažije krušné chvíle...

Přehrát poslední díl

Vilma Cibulková se v seriálu Ulice objevila jako Ivana Drápalová, matka Lenky, a do života celé rodiny Hejlových vnesla velký zvrat a pořádný zmatek. Kvůli své špatné minulosti neviděla svou dceru dlouhá léta, což se rozhodla změnit. Navzdory přání všech ostatních se chtěla opět stát součástí rodiny. Netrvalo dlouho a kontakt se svými blízkými ale znovu ztratila. Byla totiž za neúmyslnou vraždu zavřena do vězení.

Ivana Drápalová - Vilma Cibulková
Zdroj: Nova.cz

Ani v seriálu Specialisté nebude herečce příliš do smíchu. Vilmě Cibulkové coby paní Staňkové někdo zavraždí syna Šimona. V takovém případě přicházejí Specialisté, aby vraždu vyšetřili. Později vyplouvá na povrch, že motivem by mohla být mimo jiné i kriminální činnost: pašování cigaret z Ukrajiny přes Polsko. Tuto variantu ale Staňková jednoznačně odmítá. „Jaký pašování, proboha? Jestli jde o pašování cigaret, tak vůbec nechápu, co děláte u nás,“ rozčiluje se. Podle ní jsou totiž ve smrti jejího syna i v pašování namočení Vietnamci, kterým byl určen náklad v kamionu, v němž jel její syn Šimon, když byl zavražděn.

125

GALERIE: Specialisté - 52. díl - Tajnosti a lži

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 52. díl - Tajnosti a lži - 12

Hodnocení:

Kdo je vrah se dozvíte v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Tajnosti a lži už v pondělí 8. 10. ve 20:20 na Nově.

 

kar