ONLINE VRAŽDA: Partička teenagerů umlátila neznámého muže. Hrozný čin natočila a dala na internet!

Zdroj: TV Nova

Specialisté pátrají po partičce teenagerů, která umlátila neznámého muže. Všechny stopy vedou na střední učiliště, jelikož zavražděný je otcem jedné z žákyň...

Přehrát poslední díl

Ředitel středního učiliště předá Specialistům video, na kterém partička teenagerů umlátí neznámého muže. Video zabavil svému synovi Jiřímu, který ho údajně stáhnul z internetu, ale nic bližšího neví. Specialisté se snaží vypátrat muže z videa, aby mu mohli případně pomoct, ale přicházejí pozdě – muž je mrtvý.

 

Specialisté - 56. díl - Zaostřeno - 10
Zdroj: TV Nova

Stopy vedou do učiliště, jelikož zavražděný je otec Ely, jedné z žákyň. Ela není žádné vzorné dítě, je agresivní a problémová. Se svým otcem dokonce měla nejeden konflikt. Podezřelý je i její spolužák Bořek, který je do ní zamilovaný a vypadá to, že jí pomáhal. Dokázala problémová studentka zabít svého otce?

 

123

GALERIE: Specialisté - 56. díl - Zaostřeno

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 56. díl - Zaostřeno - 26

Hodnocení:

To se dozvíte už v pondělí 5. 11. v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Zaostřeno. Už ve 20:20 na Nově! A pokud jste fanoušky seriálu, nezapomeňte se účastnit soutěže JÁ, SPECIALISTA, ve které můžete vyhrát hodnotné ceny, mimo jiné roli v seriálu!

 

 

kar