ODHALENO ZE ZÁKULISÍ: Jak se točily drsné záběry autonehody ve Specialistech? Jakub Štáfek to nedal!

Natáčení je vždy náročné. A pokud k němu přidáte režiséra perfekcionalistu a složité kaskadérské scény, platí to dvojnásob. Jak štáb natáčel klíčovou scénu z pondělního dílu Specialistů s autonehodou? Ani herci na natáčení jen tak nezapomenou…

Přehrát poslední díl

Napětí, strach, dlouhé čekání, ale také závěrečný smích. Tak to vše zažil filmový štáb na natáčení dalšího dílu seriálu Specialisté během jednoho ze zimních dnů. Dvaatřicátý díl s názvem Vražda na objednávku byl pořádně napínavý a plný akčních scén. O co vůbec šlo?

Specialisté - Vražda na objednávku - autonehoda - 11
Zdroj: TV Nova


Studenta Marka Šafáře porazí auto. Stane se to před firmou jeho otce. A podle výpovědí svědků do studenta auto narazilo záměrně. Jako zázrakem Marek přežije vražedný útok a těžce zraněného ho odvezou do nemocnice. Byl student pravým terčem vraha? To můžete zjistit v premiérovém díle Specialistů. Naleznete ho ZDE!

 

114

GALERIE: Jak se točila autonehoda ve Specialistech?

Zdroj: TV Nova

Specialisté - Vražda na objednávku - autonehoda - 14

Hodnocení:

 

My jsme pro vás připravili zajímavou fotogalerii, ve které vám nabízíme už fotky přímo z placu. Tyto fotografie ukazují, jak se natáčí věrné záběry nehody chodce a auta. Stačí vám mít auto, chodce – kaskadéra a hlavně trampolínu a spousta lana. Co totiž předvedl při výskoku je prostě neuvěřitelné. Uvidíte v ní shrnutí celého natáčecího dne, který byl opravdu během na dlouho trať. A do toho všeho se vtipálek Jakub Štáfek snažil bavit celý štáb. Svůj smích jednoduše nedokázal ovládnout.

Specialisté - Vražda na objednávku - autonehoda - 10
Zdroj: TV Nova

Kriminální případy z prostředí drsné Prahy řeší i v druhé řadě seriálu Specialisté tým majora Vondráčka, kterého ztvárňuje David Prachař. Pomáhají mu Jakub Štáfek, Jan Zadražil a Zuzana Kajnarová v rolích vyšetřovatelů. Premiérové díly můžete sledovat každé pondělí od 20:20 na TV Nova.

 

Maci