VIDEO: Odhalení, které donutilo zabíjet. Je vrahem lupič, nebo někdo z rodiny?

Aktualizováno 6.4. 2018 11:49
Zdroj: TV Nova

Specialisté tentokrát budou řešit případ brutálně zavražděného manžela a otce od rodiny v jeho vlastním domě. Celá rodina je zarmoucená, ale skrývá tajemství, které může odhalit vraha. Podaří se policejnímu týmu proniknout do rodinných vztahů?

Přehrát poslední díl

V noci je vyloupena honosná vila, která patří manželům Musilovým. Druhý den paní Musilová najde svého manžela nehybného na podlaze. Specialisté přijíždějí případ vyřešit a budou čelit otázce: Byl majitel domu obětí loupežného přepadení, nebo případy spolu nesouvisí a zabíjel někdo jiný? Podezřelých je najednou více, a to i v kruhu rodinném. K zamyšlení už je to, že hned po manželově vraždě celá rodina dále pokračuje ve svém každodenním programu. Žádné truchlení, žádná lítost.
 

145

GALERIE: Specialisté - 38. díl - Zloději

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 38. díl - Zloději - 25

Hodnocení:


Do toho je dcera paní Musilové značně rozčílena a své matce dává vše za vinu. Specialisté si myslí, že byla svědkem něčeho, co ji matku donutilo nenávidět. Navíc zjišťují, že rodina skrývá víc tajemství, než si mysleli. Opravdu šlo o loupež s následkem vraždy, nebo někdo oběť nenáviděl natolik, že byl schopný zabíjet?

 

To se dozvíte v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Zloději už v pondělí 9. 4. ve 20:20 na Nově!

 

kar