Obětavá Anička z Ulice opět pomáhá: Specialisty ale hodně překvapí! VIDEO

Udělala by pro ostatní cokoliv – Tak znají televizní diváci Aničku Liškovou ze seriálu Ulice. Nyní její představitelku Ljubu Krbovou mohou vidět v podobné, přesto zcela odlišné roli.

Přehrát poslední díl

Aničku Liškovou znají diváci seriálu Ulice jako velmi obětavou ženu, která miluje svoji rodinu. Dlouhá léta žila s manželem Bedřichem. Jelikož ale nemůže mít děti a po rodině velmi toužila, vzala si z dětského domova dvě děti – Frantu a Emu. Později ale Anička nedokázala překousnout manželovu nevěru, ze které navíc vzešlo dítě, a s Bedřichem se rozvedla. Dlouho sama ale nezůstala. Momentálně je s přítelem Petrem, který ovšem velmi těžce zvládá Aniččin stále vřelý vztah s bývalým manželem.

Ljuba Krbová alias Anička Lišková v Ulici - Psychická nemoc! - 3
Zdroj: TV Nova

Nyní obětavou Aničku diváci mohou vidět v seriálu Specialisté. Její představitelka Ljuba Krbová se zde představí jako zdravotní sestra Gálová, která má spojitost se soukromým životem Pavla Vondráčka. Ten se svým týmem vyšetřovatelů přichází do nemocnice, kde mu před deseti lety zemřela manželka, rozluštit záhadu série úmrtí. Najde s pomocí sestry Gálové vraha?

121

GALERIE: Specialisté - 61. díl - Vondráčkovo tajemství

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 61. díl - Vondráčkovo tajemství - 5

Hodnocení:To se dozvíte v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Vondráčkovo tajemství už v pondělí 7. 1. ve 20:20 na TV Nova.

kar