Oběť nahlásila svoji vraždu Specialistům. Musela se však podívat vrahovi do očí...

Specialisté tentokrát čelí opravdu neobvyklému případu, kdy oběti zbývá jen několik dní života. Mezitím, co oběť chce napravit své životní chyby, Specialisté jsou vrahovi na stopě.

Přehrát poslední díl

Spolumajitel firmy na výrobu přístrojů pro nukleární medicínu Chem Medic Tomáš Jordán byl ve své laboratoři ozářen. Svůj poslední čas nechce trávit v nemocnici, a tak se vydává za svými příbuznými napravit životní chyby. Jeho řidičkou a dozorkyní je Zuzana Májová, kterou později Jordán pěkně vypeče a způsobí jí v práci malér.

Specialisté - 62. díl - Neviditelná vražda - 4
Zdroj: TV Nova

V průběhu vyšetřování Specialisté zjišťují, že vrahem by mohl být jeden z dalších dvou jednatelů firmy, kterými jsou Drábek a Samecký, nebo také jeho budoucí exmanželka, která by po rozvodu jinak nedostala vůbec nic. Později se ukáže, že v době vraždy byl ve firmě služební vůz, který měl zapůjčen Drábek. Jakmile se to Jordán dozví, vydá se do firmy, aby vzal spravedlnost do svých rukou. Jenže v době příjezdu Specialistů k budově naleznou venku mrtvého Drábka a v kanceláři Jordána v bezvědomí. Zabila snad oběť svého vraha, nebo je všechno jinak?

115

GALERIE: Specialisté - 62. díl - Neviditelná vražda

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 62. díl - Neviditelná vražda - 7

Hodnocení:

To se dozvíte už v pondělí 14. 1. v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Neviditelná vražda. Už ve 20:20 na Nově!

kar