Podezřelý s Alzheimerem: Specialisté hledají jeho ztracenou pamět!

Nový případ Specialistů není vůbec jednoduchý. Obzvlášť, když hlavní podezřelý má Alzheimerovu chorobu. Může takový člověk vůbec pomoci v pátrání po nezvěstné dívce a spolupracovat?

Specialisté byli povoláni řešit kauzu únosu nezletilé dívky. Do výslechové místnosti vstupuje několik podezřelých z únosu dvanáctileté Julie Šimůnkové. Pan Urban, u kterého byl nalezen její batoh, vůbec nespolupracuje a nesouvisle se dotazuje, co po něm vůbec chtějí. Lukáš Panenka coby vyslýchající prosí pana Urbana, aby si vzal libovolné číslo a stoupl si čelem ke zdi. Podezřelý se chová odmítavě až mírně agresivně.

Specialisté - 64. díl - Ztraceno v paměti - 9
Zdroj: TV Nova

Po chvíli všichni účastníci stojí s čísly směrem k zrcadlu a čeká se, zda bude někdo z nich rozpoznán. Navíc dostávají instrukce k malým úkonům, ale pan Urban stále jako jediný nespolupracuje a je viditelně zmatený, načež svědek vysloví jeho číslo s informací, že s batohem Julie viděl právě jeho. Pro Specialisty bude náročné tuto kauzu rozluštit, neboť je těžké spolupracovat s někým, kdo má Alzheimerovu chorobu. Podaří se jim najít ztracenou dívku?

 

111

GALERIE: Specialisté - 64. díl - Ztraceno v paměti

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 64. díl - Ztraceno v paměti - 12

Hodnocení:

Celý případ nezapomeňte sledovat v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Ztraceno v paměti už v pondělí 28. 1. ve 20:20 na Nově.


NEPŘEHLÉDNĚTE: