Naučil jsem se s klukama kouřit brka! Specialisté mají při natáčení veselo. VIDEO

Herci ze seriálu Specialisté spolu před kamerou účinkují více než dva roky. Jak natáčení ovlivnilo nejzkušenějšího člena týmu vyšetřovatelů herce Davida Prachaře? Co dělají Specialisté ve volném čase mezi klapkami? Vše vám David prozradí ve videu!

Přehrát poslední díl

Epizody populární kriminálky se odehrávají především v exteriérech, které mají i sami herci v oblibě. Ovšem poradám ve své kanceláři neuniknou. „Exteriéry jsou příjemnější, protože jsme v přírodě nebo někde, kde to neznáme, a tady už to známe hodně. Ty dny, kdy jsme tady, jsou vlastně nejnáročnější,“ prozradil herec David Prachař.

Specialisté
Zdroj: TV Nova

Ovšem i náročné scény si Specialisté dokáží pěkně zpříjemnit. Kdo by si myslel, že v pauzách jen pospávají, ten se plete. „Já jsem se naučil s klukama kouřit brka, sem tam si dáme čáru, to aby byla lepší nálada, protože pak ten den líp utíká. Třeba v pondělí si dám čáru a na konci týdne mi řeknou, že už máme týden natáčení za sebou a já to vůbec nevím, pro mě je to hodina,“ prozradil s velkým humorem David Prachař. Jak ho role majora Vondráčka ovlivnila? To prozradil ve videu!

Specialisté
Zdroj: TV Nova

Herce Davida Prachaře jako vrchního komisaře Pavla Vondráčka můžete sledovat v seriálu Specialisté každé pondělí ve 20:20 na TV Nova.

 

Chcete si zahrát v seriálu s Davidem Prachařem? Soutěžte na Já, Specialista a vyhrajte roli!

 

kar