VIDEO: Jak se umírá před kamerou? Šárka Vaculíková popsala pocity při natáčení smrti v seriálu!

Natáčení srážky chodce s autem z dílu Specialistů s názvem Vražda na objednávku dalo celému štábu pořádně zabrat. Jak se natáčela klíčová scéna autonehody, při které jedna z postav utrpěla vážná zranění?

Přehrát poslední díl

Akční kaskadérské scény jsou mezi diváky velmi oblíbené, není proto divu, že si dali tvůrci při natáčení další epizody Specialistů opravdu záležet. „Ono se to dělalo trikem, přes konstrukci jsme trhali kaskadéra. Toho jsme, shodou okolností, obsadili i do té role, aby se to nemuselo dublovat,“ prozradil kaskadér Luděk Jelen.

Specialisté - Vražda na objednávku - autonehoda - 7
Zdroj: TV Nova

Důležitou epizodní roli v tomto díle sehrála také Šárka Vaculíková, která je divákům známá především ze seriálu Ulice, kde ztvárňuje Adrianu Bláhovou. Ta si v oblíbené kriminálce vůbec poprvé vyzkoušela seriálovou smrt! „Bylo to poprvé, co jsem si zkoušela takhle zemřít, hlavně to bylo poprvé, co jsem si zkoušela zemřít na kameru, kdy je vidět jestli dýchate, nebo ne,“ rozpovídala se Šárka o nelehkém úkolu.

Specialisté - Vražda na objednávku - autonehoda - 3
Zdroj: TV Nova

Co o natáčení prozradil sám Radek Kašpar, kaskadér, který ztvárnil poraženého studenta Marka Šafáře? To se dozvíte v reportáži!
 

Seriál Specialisté sledujte každé pondělí ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PJ