Málem nestihl natáčení Specialistů. Jan Maxián kvůli zácpě přiletěl na plac letadlem!

Specialisté už se natáčeli na mnoha různých místech. Tentokrát se filmaři podívali na bývalé vojenské letiště v Milovicích, kde natáčeli s hercem Janem Maxiánem, kterému humor rozhodně nechyběl. S jakým posláním se na natáčení vydal?

Přehrát poslední díl

Specialisté v epizodě s názvem Nový život řeší případ z prostřední nemocnice, kde náhle zkolaboval doktor Grulich. Zpočátku ale není jisté, zda se jednalo o vraždu či se náhodně předávkoval. Mezi podezřelými je bývalá přítelkyně a doktorka Kořánová, kterou kdysi opustil kvůli své současné manželce. Tým vyšetřovatelů ovšem více zpozorní ve chvíli, kdy najde mezery v minulosti paní Grulichové a náhle se objeví údajný rodinný přítel Trček.

Specialisté - 63. díl - Nový život - 1
Zdroj: TV Nova

Toho ztvární známý herec, hudebník a komik Jan Maxián. Ano, je to neobvyklé. Co dělá humorný Honza v kriminálním seriálu? „Já jsem tu opravdu jen na návštěvě. Celý tým Specialistů natáčí už roky a užívají si tuto detektivku. Je ale zajímavé, jakým způsobem se natáčí tento styl seriálu, protože je jiný, než všechny ostatní. V televizi běží spousta detektivních seriálů, ale tento je určitým způsobem specifický, má své kouzlo,“ řekl oblíbený herec. Čím pobavil? A jak baví natáčení Jana Zadražila? Podívejte se na reportáž!

117

GALERIE: Specialisté - 63. díl - Nový život

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 63. díl - Nový život - 8

Hodnocení:

Premiérový díl seriálu Specialisté s názvem Nový život můžete sledovat už v pondělí 21. 1. ve 20:20 na Nově!

 

kar