KRÁSKA V NESNÁZÍCH: Tien z Ordinace unese vietnamská mafie!

Publikováno 7. 10. 2018
Zdroj: TV Nova

Specialisté budou v epizodě s názvem Tajnosti a lži vyšetřovat vraždu řidiče kamionu a při pátrání se dostanou až k mafii z Vietnamu. Ani v této epizodě nechyběli herečky z oblíbených nováckých seriálů!

Přehrát poslední díl

Už v pondělí večer se můžou televizní diváci těšit na další díl oblíbeného kriminálního seriálu Specialisté. V premiérovém díle se tým vyšetřovatelů pustí do pátrání po vrahovi řidiče kamionu. Vyšetřování případu je zavede na stopu k mafii z Vietnamu a Specialisté musejí podstoupit nelehké pátrání v této rozdílné komunitě.

 

Specialisté - 52. díl - Tajnosti a lži
Zdroj: TV Nova

V epizodě se objeví i herečka z oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, Ha Thanh Špetlíková. Zahraje si Vietnamku Li, která je zamilovaná do českého kluka. Vše se nakonec zkomplikuje, když je Li unesena.

Specialisté - 52. díl - Tajnosti a lži - 6
Zdroj: TV Nova

„Já jsem tady za takovou krásku v nesnázích. Včera jsem byla celý den spoutaná v transportéru a měla jsem přelepenou pusu lepicí páskou. Sundávali mi to asi čtyřicetkrát, tak dneska musím mít kolem pusy make-up, aby nebyl vidět ten hrozný obdélník,“ prozradila strasti únosu herečka.

Specialisté - 52. díl - Tajnosti a lži - 7
Zdroj: TV Nova


Co dalšího řekla o natáčení, se dozvíte už ve videu.

Epizodu s názvem Tajnosti a lži můžete sledovat už v pondělí 8. 10. ve 20:20 na Nově.

kar