Jindřicha Valšíka z Ordinace někdo brutálně zavraždil na procházce se psem! VIDEO

Vlastimil Zavřel je známý převážně ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Tentokrát ho diváci mohou vidět v kriminálce Specialisté, kde bude brutálním způsobem zavražděn!

Přehrát poslední díl

V seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 hraje Vlastimil Zavřel už několik let mladšího bratra Eduarda Valšíka Jindřicha. Nejvíc ze všeho miluje dobré jídlo, pití a svého jezevčíka Čendu. Sice je to tak trošku buran a pro halíř by si nechal koleno vrtat, ale je i obětavý a momentálně ze všech sil pomáhá své neteři Tereze Valšíkové, která prochází těžkým obdobím.

Specialisté - 60. díl - Duel - 3
Zdroj: TV Nova

V seriálu Specialisté ho ale potkal těžký osud. Večer se jako vždy šel projít se svým pejskem, ale domů se už nikdy nevrátil – někdo ho brutálně zavraždil. Tým vyšetřovatelů přijíždí na místo činu a od koronerky Malinové se dozvídá šokující zprávu: „Jediný, co je na tom zvláštní, je ta brutalita. Spousta úderů a kopanců, i do hlavy, a to ve chvíli, kdy už musel ležet na zemi. Zarazila mě ta nesmyslná zuřivost útočníka.“ Najít vraha tentokrát nebude pro Specialisty náročné. Dostat ho ale za mříže, to bude pěkně tvrdý oříšek.

119

GALERIE: Specialisté - 60. díl - Duel

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 60. díl - Duel - 19

Hodnocení:

Jak vše dopadne, zjistíte už v pondělí 3. 12. v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Duel ve 20:20 na Nově.

Vyhrajte roli po boku svých hrdinů! Soutěžit můžete na stránce Já, Specialista.

kar