JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST: Zahrajte si v seriálu Specialisté!

Publikováno 5. 11. 2018
Specialisté Kajnarová a Štáfek
Zdroj: TV Nova

Televize Nova si pro fanoušky seriálu Specialisté připravila exkluzivní soutěž. Hlavní výhrou je možnost zahrát si v oblíbené kriminálce! Tak na co ještě čekáte?

Unikátní soutěž s názvem Já, Specialista bude probíhat až do konce letošního roku. Poté bude vyhlášen vátěz, který si zahraje v seriálu Specialisté! Cen je ale v soutěži více, ti, kteří nedosáhnou na první místo, mohou vyhrát napříkald celodenní návštěvu natáčení nebo setkání a focení s herci.

Specialisté - 55. díl - Na válečné stezce - 12
Zdroj: TV Nova

Jaké úkoly soutěžící čekají? Budou to například otázky týkající se seriálu, obrázkové kvízy, tipovačky, nahrání fotografií či videí na dané téma a také výzva na čas. Při plnění úkolů se budou body přiřazovat v předem stanovený moment, některé hned, jiné až po ukončení výzvy. Pokud jde o nahrávané fotky a videa, ty musí projít schválením redakce a body se tak budou přiřazovat až po jejich schválení. Uspěje jen ten, kdo si poradí se všemi úkoly! Odpovědi na většinu otázek bude možné najít na stránkách seriálu Specialisté.

Specialisté - 53. díl - Cena za pravdu - 8
Zdroj: TV Nova


První úkol už na stránkách čeká, až ho vyřešíte! Další výzva se objeví zase za týden. Tak na co ještě čekáte? Hurá do toho!

 

SOUTĚŽIT MŮŽETE ZDE!


Seriál Specialisté můžeš sledovat každé pondělí od 20:20 na Nově.

 

TV Nova