Helena Hradecká z Ordinace lhala své dceři o jejím otci. Toho pak někdo zavraždil! VIDEO

Aktualizováno 11.10. 2018 16:19
Zdroj: TV Nova

Herečku Andreu Černou znají diváci jako Elišku v oblíbené pohádce Princezna ze mlejna nebo později ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde si zahrála zdravotní sestřičku na pediatrii, Helenu Hradeckou. Teď ji diváci mohou vidět v zcela odlišné roli!

Přehrát poslední díl

Kdo by neznal pohádku Princezna ze mlejna, kde se knížepán ustavičně dvoří mlynářově dceři Elišce, která ovšem miluje prostého kluka Jindřicha. Zhruba o dvacet let později mohli pohádkovou Elišku vidět televizní diváci v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde si zahrála zdravotní sestru Helenu Hradeckou, která našla lásku u doktora Pantoflíčka.

Ordinace: Andrea Černá jako sestřička Helena Hradecká
Zdroj: Archiv TV Nova

Nyní se herečka Andrea Černá ukáže v zcela nové roli. V kriminálním seriálu Specialisté si zahraje Helenu Wallerovou, matku od rodiny, kde vše vypadá zalité sluncem, ale ve skutečnosti mají pěkné kostlivce ve skříni. Ten největší je asi zjištění její dcery, že ten, koho považovala za svého biologického otce, jím ve skutečnosti není. Jejího skutečného otce někdo zavraždil.

115

GALERIE: Specialisté - 53. díl - Cena za pravdu

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 53. díl - Cena za pravdu - 8

Hodnocení:

Je rozuzlení vraždy dalším kostlivcem v této rodině, nebo má smrt na svědomí někdo jiný? To se dozvíte už v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Cena za pravdu už v pondělí 15. 10. ve 20:20 na Nově.

 

kar