Co ji čeká po heroinu a laktační psychóze? UŽ BRZO

Drobnou krásku Sandru Novákovou proslavila zejména role sestřičky Gábiny. Dlouhé roky patřila mezi neojoblíbenější postavy seriálu Ordinace. I když ne vždy se o ní dalo hovořit jako o kladné hrdince. Vyšvihne se ve Specialistech do role hodné holky?

Přehrát poslední díl

V Ordinaci hrála Sandra Nováková dlouhých osm let usměvavou sestřičku Gábinu Šímovou, později Vajnerovou. Za tu dobu ji scénáristé nechali projít spoustou těžkých zkoušek – závislostí na heroinu, laktační psychózou, rozvinuly se u ní ale také psychické problémy. A to kvůli šoku, který zažila.

Specialisté-27. díl - 15

Drastická byla i scéna pokusu o znásilnění od Martina Zounara coby doktora Bohdana Švarce. Sexuální obtěžování a znásilnění rozhodně nejsou scény, které by, co se oblíbenosti mezi herci týče, okupovaly vrchní příčky. Ale na to se jich nikdo neptá. Martin Zounar musel zatnout zuby a vrhnout se na svou kolegyni Sandru Novákovou. Vznikla tak drsná scéna plná oplzlostí a snahy Gábiny se dotěrnému Švarcovi ubránit
Specialisté-27. díl - 12

Vše dokázala Gábina v Ordinaci překonat s pomocí přátel i partnerů, osudovými jí byli Lukáš Beneš, Filip Vajner a Petr Hanák. Bohužel velká láska s Petrem, navzdory všemu, skončila a Gábina se rozhodla z Kamenice odjet.

Tak skončila Sandra Nováková v seriálu Ordinace. A měl s tím spojitost i její osobní život. Sympatická herečka porodila syna režisérovi Vojtěchu Moravcovi a ve společnosti i na televizních obrazovkách se prakticky přestala vyskytovat.

120

GALERIE: Specialisté - 27. díl - Hon na Gekkona

Specialisté-27. díl - 19

Hodnocení:


Jenomže to je pryč. V novém díle Specialistů s názvem Hon na Gekkona vystoupí Sandra Nováková v roli Heleny, jedné z podezřelých. A budou v tom vztahy, láska i žárlivost. A jestli bude Sandra coby Helena vražedkyní, to odhalí až pondělní díl! Ukázka ale napoví, podívejte se.

A nezapomeňte se dívat na Specialisty 22. ledna od 20.20 na Nově.
 

Maci