Eliška Křenková ve Specialistech: Prozradila, proč nabídku ze seriálu vzala

Publikováno 24. 3. 2018
Zdroj: TV Nova

Elišku Křenkovou mohli televizní diváci seriálu Ulice vidět jako spolužačku sourozenců Jordánových. Teď ji budou potkávat každé pondělí večer v seriálu Specialisté. Jak zapadla do party kriminalistů?

Přehrát poslední díl

Je nejenom herečka, bývalá tanečnice, ale teď i součástí týmu Specialistů. Co takovou křehkou slečnu přimělo přidat se do kriminálního seriálu každého určitě zaskočí. Elišku nejvíce lákaly akční scény, které ke Specialistům neodmyslitelně patří. „Mě na tom zajímala ta akčnost, to že budu chodit za kaskadérama, to že bych měla střílet, tak to pro mě byla nějakým způsobem výzva," řekla herečka.

Eliška Křenková - 2
Zdroj: TV Nova

Parta kriminalistů přijala Elišku s nadšením, možná i proto, že se moc dobře zná s Jakubem Štáfkem. Kromě působení v seriálu Ulice, spolu natočili i různé filmy. Se svými kolegy je herečka spokojená, a tak si natáčení dokáže pořádně užít. Její nadšení je posíleno i tím, že si na place s kluky užívá plno srandy.

Eliška Křenková - 1
Zdroj: TV Nova

Kromě televizních projektů se Eliška věnuje i divadlu, které je pro ní oddychová a okrajová záležitost. Momentálně vystupuje v La Fabrice v pohybovém představení O medvědovi, který plul na kře. Jako jedna z mála hereček patří Eliška mezi ty, které v divadle hrají zřídka a věnují se raději filmovému natáčení. „Moc se divadlu věnovat nechci, pak je to moc závazků najednou a mě to vyčerpává. Moje srdeční záležitost je prostě natáčení," přiznala herečka.

 

Co Eliška Křenková prozradila o své postavě Monice Švarcové? Co při natáčení si zatím zkusila? To a více se dozvíte z reportáže!

 

Elišku Křenkovou můžete sledovat v seriálu Specialisté každé pondělí od 20:20 na Nově!