VIDEO: Policista si podal pasáka prostitutek. Z toho vás zamrazí!

Publikováno 7. 5. 2018
Zdroj: TV Nova

Vyslýchat podezřelé není vždy jednoduché, navíc, když jsou z podsvětí drog a prostituce. V takovém případě jde slušnost stranou. Podívejte se, jak si specialista Čermák podal pasáka Lůzara.

Přehrát poslední díl

 

Drogy a prostituce jdou ruku v ruce, proto se Specialisté vydávají do herny, kde se zdržuje pasák Lůzar. Ten by totiž mohl mít něco společného s vraždou dealera Bláhy, jelikož právě Bláha mu přebral Martu, jednu z prostitutek. Od začátku je Jaroslavu Čermákovi jasné, že výslech nebude v rámci slušného jednání. A nemýlil se. Lůzar se specialisty mluví jak s kamarády na pivu, a tak mu dá Čermák jasně najevo, kdo je tady pán. A aby udeřil hřebíčkem na hlavičku, z pasáka Lůzara udělá Lůzra.

Specialisté - 42. díl - Náklad smrtí
Zdroj: TV Nova

Tomu se to samozřejmě nebude líbit a hned se ohradí. Tím ovšem přileje olej do ohně a Čermákovi všechny zásady slušnosti jdou stranou. "Takoví lůzři bez alibi, jako jste vy, to jsou úplně ideální oběti pro nás," řekne Čermák do očí Lůzarovi. Ten jen se strachem v očích pronese, že to není fér. Specialista ovšem pokračuje v roli zlého policajta. "Život není fér, pane Lůzr," dodá s klidnou tváří.

Specialisté - 42. díl - Náklad smrtí
Zdroj: TV Nova

Dealer Bláha bude téměř zavražděn způsobem, který není zrovna obvyklý. K jeho autu, kde zrovna seděl, přiletí dron, který má na sobě připevněný vzkaz znamenající smrt - bombu. Specialisté se pouští do vyšetřování, které je zavede mezi modeláře vrtulníků, dealery a pasáky. V takovém množství podezřelých nebude vůbec snadné pachatele najít.

133

GALERIE: Specialisté - 42. díl - Náklad smrtí

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 42. díl - Náklad smrtí

Hodnocení:

Vše se dozvíte už v pondělí 7. 5. v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Náklad smrt. Už ve 20:20 na Nově!

 

kar