ČTYŘI ZE SPECIALISTŮ A PES: Nejvtipnější záběry se čtyřnohým vyšetřovatelem. Jakub Štáfek si ho spletl s opicí!

Natáčení se zvířaty není nikdy lehká záležitost. Na rozdíl od lidí jim nikdy nedokážete přesně vysvětlit, co po nich chcete, nebo spíše dokážete, ale oni neposlechnou. Podívejte se na nejvtipnější momenty s čtyřnohou fenkou, která se účastnila natáčení premiérového dílu Specialistů. Smát se budou zaručeně všichni!

Přehrát poslední díl

Někdy není natáčení úplná procházka růžovým sadem! Hlavní je nepodcenit přípravu. To máte herce, kameramana, mikrofon, techniku, prostředí, rekvizity, přípravu a hlavně zdravý selský rozum, který herci používají v případě improvizace, kdy zapomenou text.

Jakub Štáfek a pes
Zdroj: TV Nova

Občas se povede situaci vyřešit brilantně vyřešit nebo naopak to bude ještě větší průšvih. Jenomže občas se natáčí i s němou tváří a tu rozhodně výše zmíněné věci nezajímají! Podívejte se na milé video o tom, jak se fenka stala královnou placu!
Specialisté - 17. díl - Mrtvým se nic nedaruje - 4
Zdroj: TV Nova

Ty jsi opice, no ty jsi opice, co to je za opici?“ mluvil Jakub Štáfek na pejska, se kterým se momentálně mazlil. Celou situaci zpovzdálí sledoval Jan Zadražil. „To je pes, ty v**e!“ osočil svého hereckého kolegu. A pak už z jejich úst vyšel jen smích.

Ne vždy je to právě zvíře, kdo kazí záběry, občas to mohou být i herci. A o tom, jaký je Jakub Štáfek v tomto ohledu „specialista“ se můžete přesvědčit ZDE!

A nezapomeňte se v pondělí 23. října koukat na další premiérový díl Specialistů s názvem Šmírák od 20:20 na TV Nova.Maci/nova.cz