VIDEO: Nebezpečný dron zabíjel! Kdo vyrobil smrtící technologickou hračku?

Aktualizováno 4.5. 2018 16:24
Zdroj: TV Nova

Vyšetřování další vraždy Specialisty tentokrát zavede do podsvětí mezi drogové dealery a také mezi modeláře dronů. Až propojením těchto dvou komunit mají šanci vraha najít. Podaří se jim to?

Přehrát poslední díl

Dealer Bláha jen o vlásek unikne smrti, když k autu, ve kterém právě sedí, přiletí dron se vzkazem znamenajícím smrt. Bomba není zrovna jednou z komodit, kterou drony běžně přenášejí... Specialisté se pouští do vyšetřování, které je zavede mezi modeláře vrtulníků, dealery a pasáky. V takovém množství podezřelých nebude vůbec snadné pachatele najít.

Specialisté - 42. díl - Náklad smrtí
Zdroj: TV Nova

Mezi podezřelými je i bývalý přítel Bláhovy přítelkyně, který má s Bláhou nevyřízený účty a navíc rozhodně není žádný svatoušek. Jenže proč by složitě vyráběl doma dron, aby zabíjel, když neměl problém před nedávnem Bláhu zbít? Jasným motivem může být i konkurence mezi dealery. Specialisté nemají čas a musí jednat rychle. Podaří se jim vraha dopadnout?

133

GALERIE: Specialisté - 42. díl - Náklad smrtí

Zdroj: TV Nova

Specialisté - 42. díl - Náklad smrtí

Hodnocení:Vše se dozvíte už v pondělí 7. 5. v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Náklad smrt. Už ve 20:20 na Nově!

 

kar