VIDEO: Andrea Hanáková z Ordinace opět brání slabší vlastním tělem!

Zdroj: TV Nova

Klára Cibulková je u diváků Ordinace v růžové zahradě 2 známá jako doktorka Andrea Hanáková. Tentokrát se představí v zcela nové roli, opět se ale stará více o druhé než o sebe!

Přehrát poslední díl

Určitě si diváci ještě živě pamatují dramatickou a zároveň dojemnou scénu, při níž zemřela doktorka Andrea Hanáková. Sama se obětovala, jelikož už vlastně neměla co ztratit. Trpěla vážným neurologickým onemocněním, na které neexistuje lék, a její stav se zhoršoval den za dnem. V osudný den D vlastním tělem bránila těhotnou Martinu Kaiserovou, kterou schovávala před jejím přítelem. Schytala dvě rány přímo do břicha.

Přestřelka v Ordinaci - 6
Zdroj: TV Nova

Nyní mohou diváci vidět představitelku Andrey, Kláru Cibulkovou, ve zcela nové roli. V seriálu Specialisté ztvární obracečku not Romanu Kašparovou, která je stoprocentně oddaná svému synovi. Její manžel totiž zemřel a syn je to jediné, co jí zbylo. Možná právě až přehnaná láska a péče z něj udělala takového arogantního sígra. Jeho chování ho dostane až na policejní výslech, jelikož brutálně zmlátil svého spolužáka. Z celé situace si ale nic nedělá, on totiž ví, že právě jeho milující maminka si pro něj přijde a bude ho bránit...

Premiérový díl seriálu Specialisté s názvem Obracečka not můžete sledovat v pondělí 19. 11. ve 20:20 na Nově.

 

Vyhrajte roli v seriálu Specialisté! Už nyní můžete soutěžit na stránce Já, Specialista.

 

kar